Wpis z mikrobloga

@Red_Devil: jak się mierzy w telefon z górnej półki, to tak jest, że później pół świata pisze "o #!$%@? ale gówno ja #!$%@?, za drogie to to jest, jeszcze bez Jacka, mój Samsung Grand za 500 zł przynajmniej ma"
  • Odpowiedz
@Red_Devil: bzdura, zawsze takie były, miałem 2 nokie communicator na które w tamtych czasach pracowałem dłużej niż na nowego najdroższego srajfona dzisiaj.
Było sporo ciekawych urządzeń kosztujących powyżej średniej krajowej. Mój pierwszy biznes to były telefony od momentu wejścia gsm (siemens s6 power w era gsm)
Od tamtej pory mam bakcyla na drogie słuchawki. To choroba. Wydałem na te telefony do dzisiaj tyle że chałpe bym postawił ( ͡°
  • Odpowiedz
@Red_Devil: W sumie ceny samego iphone'a się nie zmieniły, po prostu odczuwamy je mocniej przez drogiego dolara ( ͡° ʖ̯ ͡°). Sam pamiętam jak kupowałem moją 5 niedługo po premierze za jakieś 2200zł, patrząc na tamtejszy kurs dolara to cena się praktycznie nie różni od dzisiejszej. Inną kwestią jest dopłata $120 za plusa, to lekka przesada.
  • Odpowiedz
@DarkSoul667: A gdzie ja twierdzę, że był zły? Był w porządku, w czasie swojej premiery był jednym z najlepszych smartfonów, przypominam, że było to przed premierą iPhone.

A po zakupie wydawał mi się genialny, było to spełnienie mojego marzenia, żeby mieć porządny telefon z pełną klawiaturą. Chyba z miesiąc przed zakupem przeczesywałem fora, żeby zdecydować się na zakup.
  • Odpowiedz