Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcialem sie z wami podzielic takim doswiadczeniem
Zawsze z zona mielismy fantazje erotyczne i wreszcie stwierdzilisly ze trzeba je spelnic. Duzo rozmawialismy o sexie w trojkatach i orgiach, ona mowila co jej sie podoba a ja jej co mi. Mamy oboje po 30 lat wiec stwierdzilismy ze chcemy sprobowac orgii. Przejde do konkretow...postaram sie to opisac ze szczegolami .Udalo nam sie cos takiego ogarnac, a mianowicie 10 facetow i 2 laski. Wszystko odbylo sie w wynajetym domku na mazurach, oczywiscie najpierw kolacja zapoznanie itd, wreszcie ktos powiedzial ze trzeba cos zaczac bo jest nudno :p moja zona wraz z 2 dziewczyną poszly sie przebrac a w tym czasie panowie na dole juz czekali prawie nago , po okolo 20 minutach zeszly dziewczyny ubrane w sexowna bielizne, ponczochy, gorsety, szpile, fryzury porobione itd, zona opowiadala ze byla ostro zestresowana ale bardzo chciala sprobowac. Najpierw ustawilismy sie w rzedzie, dziewczyny ukleknely i zaczely robi laske jedna za druga i przesuwaly sie kawalek dalej, po paru minutach zaczalem posowac moja zone w pozycji na pieska, a w miedzy czasie podchodzili kolesie i dawali jej pały do ssania, czulem jak moja zona robi sie coraz bardziej mokra, katem oka widzialem jak druga laska tez sie dobrze wali. Po paru chwilach powiedzialem do zony ze sobie odpoczne chwile a ona niech robi co chce....usiadlem wiec na fotelu z drinkiem i zaczalem obserwowac cala akcje. Do mojej zony odrazu podeszlo 4 gosci i zaczeli piescic jej cialo, jede robil jej dobrze ustami, a reszta bawila sie jej cialem, usiadla na jednym i zaczela go posowac, jedna palke wziela do buzi a dwie w rece, widok niesamowity, palka mi stala twardo caly czas. Co prawda ja na chwile poszedlem posowac ta druga laske ale nie bede sie o tym rozpisywal narazie wiec wracajac do tematu, siedzialem i podziwialem....na marginesie dodam ze moja zona oczywiscie jest dosyc ostra w te klocki, czyli nie ma problemow z glebokim gardlem, ostrym waleniem w obie dziurki, klapsy szarpanie za wlosy itd...... Wreszcie podszedlem do niej od tylu i zapiolem ja w druga dziurke, az jeknela....teraz miala 3 baty w sobie, zaczalem ja ostro posowac...powiedzialem chlopakom zeby dali jej ostry wycisk, dlugo nie mysleli, jeden zlapal ja za wlosy obiema rekoma i zaczal posowac jej gardlo az zaczela sie krztusic, łzy polecialy....ale jeczala, mowila chce wiecej. Posadzilismy ja na takiej jakby pufie, nie wiem jak sie to nazywa takie okragle to bylo :p oczywiscie przyjela pozycje na pieska, ustawila sie do niej kolejka, 8 gosci jeden po drogim ja posowal od tylu, kazdy lapal ja mocno za biodra i wbijal sie w jej goraca cipke, az widzialem jak sie z niej lalo, nie wiem ile razy doszla..... po paru minutach ostrego posowania moja zona stwierdzila ze narazie musi odpoczac, ukleknela i zaczela robic laski paru kolesiom na raz, chlopaki nie wytrzynali i zaczeli dochodzic jeden po drugim, sperma sie lala po jej twarzy, splywala na piersi no masakra, wszystko polykala jak leci, masakra . Wiec taka to opowiesc, mam nadzieje ze w miare ze szczegolami wszystko opisalem, sory za bledy.

Sory ze nie opisalem calej tej nocy dokladnie ze szczegolami ale musialbym napisac caly poemat, jedynie dodam ze oczywiscie posowalem ta 2 laske, oczywiscie na jednym razie sie nie skonczylo gdyz bylismy tam nastepnego dnia a zawarlem z moja zona taka umowe ze moge jej rozkazywac a ona ma byc posluszna ale wymyslalem itd.....generalnie zrobimy to jeszcze raz juz jestesmy umowieni na ten weekend napisze jak bylo bo ma byc wiecej dziewczyn. Pozdro

Dodam jeszcze ze bylismy tam na weekend na 2 dni, i naprawde bylo grubo, drugiego dnia w sobote troche sie znecalem na zona :p bo kazalem jej robic rozne fajne rzeczy, a ze jej sie podobala akcja z poprzedniego dnia i sie w to wkrecila to chetnie wykonywala moje rozkazy

....a i prosze o normalne komenty, nie mam ochoty sluchac ze jestesmy chorzy czy cos w tym stylu, kazdy ma swoje perwersje a ja chcialem sie z wami podzielic moim doswiadczeniem

#seks #perwersja #zwiazki ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
  • Odpowiedz