Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że bezczelność pewnych osób na tym portalu osiągnęła w ostatnim tygodniu maksimum.
Jeśli macie odwagę wyzywać mnie w komentarzach od szmat, dziwek, #!$%@?, komentować moje życie, wygląd, relacje z innymi, pisać, że moja działalność na su jest żałosna itp, unosić się jacy to wy jesteście dojrzali, że takie strony (i kobiety!) omijacie szerokim łukiem a potem
-prosić o privy "przecież się ino nie przyznam że walę konia na su"
-prosić o zniżki na privy "hehe bo ja taki biedny student jestem"
-rzucać się o zdjęcia "jak mi nie wyślesz to dzwonię na bagiety, elo"
A kiedy odpiszę, żebyście #!$%@? grozicie mi?
Albo walicie focha? I kwitujecie "faktycznie jesteś #!$%@?"?
Serio?
Walcie się, moim obowiązkiem nie jest caritas bo ktoś tu wrzucił jakieś screeny czy cokolwiek o mnie napisał.
I nie wiem po jakiego uja tak się zgrywacie w komentarzach a potem się żalicie na priv.
Albo udajecie mega miłych "hehe nie przejmuj się, zapomną, minie im, tak naprawde spoko jesteś,po co się przejmujesz"
GÓWNO MNIE TO JUŻ OBCHODZI,
ŻEGNAM, możecie się rozejść
#atoiccontent #gownoburza #aferapierogowa #showup ##!$%@? #feels #logikawykopu
  • 128
@atoic: nie znam cie i nie mam zamiaru jakoś oceniać, ale nie rozumiem jednego - masz dziecko i zostawił cie facet. no okej, ale niektóre tutaj wpisy które wrzucasz to mam wrażenie, że pisze je rozpieszczona 16 latka a nie dorosła, dojrzała kobieta, która ma dziecko. kurde, nie wiem jaką jesteś matką i obym się myliła, ale patrząc na wpisy i drame jaką robisz na wykopie mam wrażanie, że kiepską