Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na początku lipca poznałem dziewczynę w Internecie. Zaczęliśmy rozmawiać i nawiązaliśmy świetny kontakt. Codziennie prowadzimy wielogodzinne rozmowy. Mieszkamy w miastach oddalonych od siebie o 300 kilometrów. Oboje studiujemy. Ja mam pracę, ona mieszka z rodzicami, pracuje dorywczo. Byłem u niej 4 razy. Za każdym razem było fantastycznie. Postanowiliśmy, że spróbujemy jako para. Dziś o 8 rano wróciłem od niej znowu, widzimy się ponownie za tydzień w weekend. Każde kolejne spotkanie jest coraz piękniejsze, każde kolejne rozstanie boli coraz bardziej. Piszę to po prostu, żeby z siebie wyrzucić - tak strasznie, tak k------o mocno tęsknię. Jest mi z nią tak dobrze, jak z nikim innym. Nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak wtedy, kiedy jestem z nią. To, że nie mogę ot tak po prostu teraz do niej podejść, przytulić jej i pocałować, mnie zabija. Cierpię i chciałem to z siebie wyrzucić. Nie pomogło. Miłego dnia, Mirki.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: sama jestem w takim związku na odległość już 5lat, pierw 300km teraz nawet wiecej i mam to samo Mirku! Wiadomo że lekko nie jest, bo brakuje bliskości tej ukochanej osoby na codzień. Ale tylko przy tej osobie jestem naprawdę szczęśliwa, a chyba to się najbardziej liczy. Nie zawsze się da od razu mieszkać blisko. To naprawdę ciężka próba związku, ale da się ! Nie słuchaj tych porad bo będziesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeprowadź się do niej, bo teraz jeszcze związek jest w unikalnej fazie, której nie chcesz przegapić, rozstań się z nią, lub spotykaj się dalej na odległość i patrz jak twoja ukochana przestaje cię kochać.

Wybór należy do ciebie Mirku. Niczym Wiedźmin podejmujesz teraz decyzję która zdecyduje o tym jaką zobaczysz scenkę końcową.
  • Odpowiedz