Wpis z mikrobloga

Czas na małe #rozdajo Do oddania mam kod na Software Starter Pack od #intel Otrzymałem go przy zakupie laptopa, mnie się nie przyda, a może komuś z was owszem. Zasady są proste. Należy zaplusować ten wpis do dzisiaj do 23:59. I to wszystko. A teraz najlepsze: wszyscy mogą brać udział w losowaniu, nawet zielonki i boty, także jeśli jesteś #przegryw to masz szansę wygrać kod! Zdjęcie klucza wyśle do zwycięzcy na priv.
Pobierz
źródło: comment_imHtxYuDsc1YN6GJltg2wzp2V5eMBTuT.jpg
  • 19
@Pally mam go od wczoraj, wykonanie pierwsza klasa, śmiga błyskawicznie, karta ma 4GB VRAM, więc powinna w miarę radzić sobie z nowszymi grami, planuje dokupić jednak jeszcze 8GB RAM, żeby działało w dualu. Póki co nie miałem na czym, tylko demo Fify 16, które śmiało płynnie na full detalu, ale to niemiarodajne :p
@Pally @golagolagola: Ale ty wiesz, że to nie jest GTX 960 ale GTX960M który nie dorasta do pięt temu pierwszemu? Mam Y700 15 i mam mieszane uczucia, wszystko zalezy czego tak naprawdę potrzebujesz.
Z ciekawostek powiem, że Wiesiek 3 nie pyka na Full HD, pyka natomiast na 1600x900 przy średnio-niskich ustawieniach wtedy masz ok.50 klatek.
@Pally: ja Ci powiem z autopsji, bo po 10 mcach intensywnej eksploatacji padly mi matryca i chlodzenie. Zanioslem to do Rtv euro agd gdzie kupilem (model y50-70, ale bebechy prawie takie same) po tygodniu dostalem esa, ze komp w serwisie, po kolejnym ze mogę przyjsc po odbior. Wszystko wymienione i dziala bez zarzutu. Miesiac temu sknocilem HDD i tez zanioslem, wrocilo po trzech tyg, wiec uwazam ze jest dobrze z tym
@ragbrok: To teraz mam mętlik w głowie, bo to albo dobrze świadczy o serwisie Lenovo, albo źle o sprzęcie Lenovo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Upatrzyłem sobie też MSI GL62 i mam dylemat.