Wpis z mikrobloga

czasem sobie myślę, że mimo, że już dawno zeszliśmy z drzew, nauka jest w rozkwicie, powoli poznajemy kosmos etc. to i tak można nas zredukować do instynktu i bycia zwierzętami.

skończyłam niedawno 25 lat i ciągle myślę o robieniu i wychowywaniu dzieci (mimo, że absolutnie teraz bym nie mogła, bo studentka i bieda itd.), ostatnio osiągnęłam wyższy level, bo już dzieci zaczęły mi się śnić po nocach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

więc mogę sobie myśleć wielce, że mój plan na życie to studia, że nauka i kariera bla bla bla, a w głębi serduszka marzę o tym, żeby być płodną matką Polką z gromadką dzieci i gotującą obiad styranemu mężowi.

#przemyslenia #rozowepaski #oswiadczenie #feels #gorzkiezale
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alejandra15: Bardzo często wśród kobiet które i tak nic nie osiągnął w życiu i po prostu zdają sobie tego w tym wieku sprawę, urodzenie dziecka to żadna sztuka, znalezienie faceta i zapłodnienie też nie, a daje to komfort bezpieczenego życia bo facet zarabia, państwo daje, a nawet jak już zdradzi i zostawi to i tak będzie płacił. Jak ogromna ilość osób po prostu dążysz do wygody małym kosztem. Kobietom jest
  • Odpowiedz
a w głębi serduszka marzę o tym, żeby być płodną matką Polką z gromadką dzieci i gotującą obiad styranemu mężowi.


@alejandra15: Jakby Cię ta druga potrzeba trochę mocniej czasem przycisnęła, to pamiętaj, że ja zawsze chętnie o-------ę coś na ciepło.
  • Odpowiedz