Wpis z mikrobloga

@magik111: przejdz sie po komisach/lombardach w okolicy. Na 100% znajdziesz s7 za takie pieniadze gdzie ktos podpisal umowe tydzien temu u operatora i zaniosl do komisu. Ja kupilem s7 za 2100 jeszcze zaplombowane pudelko, 2 dni wczesniej podpisana byla umowa na niego
  • Odpowiedz
@magik111: Wp10 zbyt zbugowany i wolny? Nie wiem czy to tylko ja tak mam, że wp10 #!$%@? (i to szybciej niz wp8) i nie mam żadnych problemów z zawieszaniem itp. Akurat do tych 2 spraw ciężko sie #!$%@?ć w wp10. O braku aplikacji się nie wypowiadam bo z tego czego używam jest wszystko w sklepie. Ale rozumiem, że wiele osób używa snapcośtam i podobnych a takich tytułów brakuje.

Skoro już
  • Odpowiedz
@zeta_: to powiedz mi ile czasu ładuje ci się messenger i jak długi jest trzymany w RAM, ogólnie za każdym razem potrzebuje z 15 sekund żeby się odpalił. Sam system w sobie jest ok, pomijając lag po wejściu w wiadomości.
  • Odpowiedz
@magik111: 11 sekund od kliknięcia do załadowania listy rozmów. Za drugim razem 5s. Na moje pierwszy raz o jakieś 7 za długo :( Co do trzymania aplikacji w tle nie umiem się wypowiedzieć bo mam taką manię, ze wyłączam programy w tle. Lag po wejściu w wiadomości (SMS)? Ja klikam i wyskakuje po 1-1,5s lista, po kliknięciu w konkretną konwersację praktycznie otwiera się od razu. Próbowałeś zainstalować nową kompilację? Ja
  • Odpowiedz
@magik111: iphone 5s, mam rok i mocno sobie chwale, wszystko dziala bez zarzutu, jak nie jestes jakims geekiem ktory lubi grzebac w telefonie to raczej niz lepszego nie znajdziesz.
btw. u mnie jeszcze powodem bylo to ze szukalem czegos sensownego do 4'', bo lubie poreczne telefony
  • Odpowiedz