Wpis z mikrobloga

@deny06: myślisz? Jakoś do OnePlus 3 się składniam...

@vind: dzięki widzę że podobne zdanie mamy :) chociaż nie przemawia do mnie nakładka od samsunga, ale to idzie się przyzwyczaić. Tylko że s6 to z ubiegłego roku jest, nie ma to dużego znaczenia ale jednak :)
  • Odpowiedz
chociaż nie przemawia do mnie nakładka od samsunga, ale to idzie się przyzwyczaić.


@magik111: Tego w życiu bym nie brał pod uwagę wybierając telefon, dla mnie pierwszą rzeczą którą wgrywam na telefon jest launcher/klwp/zooper widget. Nie toleruje żadnych kolorowych ikonek i różne androidowe nakładki producentów praktycznie niczym się pod tym względem nie różnią.
Dlatego też jestem bardzo zawiedziony iphone'ami, przy androidach wyglądają cukierkowo jak telefony dla dzieci :\

Powiem tak,
  • Odpowiedz
@magik111: Do P9 w głównej mierze przekonała mnie jakość fotek. Moim zdaniem od P9 obecnie tylko S7 robi lepsze foty. Czytnik linii papilarnych z tyłu, genialne umiejscowienie - bardzo naturalny ruch. Do tego można nim kontrolować inne funkcje telefonu, jak przewijanie zdjęć czy rozwijanie górnej belki, bardzo wygodna sprawa, którą wcześniej uważałem za taki tam bajerek. #!$%@? aplikacji od góry do dołu, żadnych zwiech, bardzo szybko chodzi.
  • Odpowiedz
@magik111: Zwykle u mnie w aucie leży luzem, więc chwytam go w całości, jednak gdy jest wpięty jako GPS to odblokowuje kodem - chociaż wtedy i tak jest włączony non stop. A jak leży i nie chce CI się go podnosić no to faktycznie mankament :D. Jednak 95% przypadku umiejscowienie z tyłu jest genialne.
  • Odpowiedz