Wpis z mikrobloga

@eryk: zależy jak kto używa telefonu, no dla mnie 5 cali to troszkę za mało, tak 5,5 będzie w porządku.
@Sihill_pl: wiem, wiem. Używam ip5 w pracy i tak nie za bardzo mi podchodzi. do tego 4 cale to trochę mało :)
@alibomaye: No też myślałem o s6, wm10 niestety zbyt zbugowany i wolny, szkoda że tak #!$%@? bo 8.1 to mimo okrojonych funkcji szybko działał. Nie wspominając o
  • Odpowiedz
@magik111: Dokładnie, niestety ilość brakujących/słabych aplikacji zamiast się zmniejszać to się zwiększała. Coraz częściej trafiałem na nowe aplikacje, których zwyczajnie nie było na WP. Czarę goryczy przelał update do WM10, bo coś mi się #!$%@?ło i nie byłem w stanie zainstalować już żadnej aplikacji, bez przerwy jakieś błędy, a po to siedziałem na kafelkach, żeby walki z telefonem sobie oszczędzić. Skoro i tak byłem do tego zmuszony to już wolę wrócić
  • Odpowiedz
@magik111: W życiu nie daj się podpuścić @Sihill_pl. Przez pewien czas musiałem korzystać z 5s zamiast z s6 i to była męczarnia, do tamtego momentu miałem dosyć dobre zdanie o iphone, teraz uważam że żeby wybrać 5s nad s6 trzeba by być wariatem xD Sony żadnego nie kupuj, wszystko co miałem od nich się szybko #!$%@?ło, ten nexus podobno już nie jest tak opłacalny jak poprzedniki. Zadziwiło mnie, że w
  • Odpowiedz