Wpis z mikrobloga

@kotnaklawiaturze: przygodę z fotografią zacząłem 11 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do tego co piszesz masz rację, gawiedzi się podoba, mnie też. Dlatego, że zdjęcie jest ładne wtedy, gdy wywołuje jakieś emocje. Na przykład z czymś Ci się kojarzy. Mi się kojarzy z takim bajkowym światem, z pewną tajemnicą - bo coś za górką się znajduje przecież. I tak dalej. A odpowiednie kolory i
@ediz4: aaaa takie parametry ;) nie mam pojęcia hehe. Nie przywiązuje do tego uwagi. Mam live view i ustawiam tak żeby było ładne. Robię kilka prób - jak za jasne to ściemniam, jak za ciemne to rozjaśniam. ISO było ustawione na 100, bo jak jest jasno, to nie podwyższam, a balans bieli - słońce. Było ustawione też EV -2 bo słońce wczoraj ostro raziło. I przysłona była 5.6. Mam nadzieję że
@WillyJamess: wiesz, ja nie chcę żeby to była jakaś znajoma "Ej no wiesz, ja nie jestem fotogeniczna". Nie chce mi się marnować czasu na przekonywanie kogoś w plenerze. To ma być osoba zdecydowana i uwielbiająca obiektyw. No i bardzo ładna, nie chce robić fotek pasztetom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fagaldo_Antonio: Popróbuj na północ od Białego w okolicach Wólki i koło Supraśla, zresztą tu wszędzie ładnie jest :). Przy dobrej pogodzie można naprawdę dobre fotki trzasnąć.
Pamiętam jak dla wujka pojechałem pomóc tam robić dach dla jakiejś rodzinki.
Lekka mgiełka słońce zaczyna świecić, ojciec wchodzi do domu krzyczy "Dziewczyny wypuście konie." Wychodzi 5 córek jego i wypuszczają kilkanaście koni na pole obok. Normalnie jak bym oglądał jakieś nagranie z national geographic.
@Fagaldo_Antonio: tip dla Ciebie - swiat zawiera przyciagajace uwage motywy i obiekty. Istnieje cala gałąź fotografii zwana fotografia krajobrazowa, gdzie zadaniem fotografa jest odnajdywanie interesujacych motywów, kompozycji i czekanie na światło ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie potrzebujesz modelki by zdjęcie mialo jakikolwiek motyw.