Wpis z mikrobloga

@dzokero: Tak jak tu wspomniano wcześniej zrób sobie profil na LinkedIn i GoldenLine. I z takich dodatkowych rzeczy to ogłoś się na grupach typu "Praca kariera IT" na FB, jak jakiś rekruter będzie miał ofertę na Częstochowę to sam się do Ciebie zgłosi.
@dzokero: Napisz do mnie na PW czego szukasz popytam koleżanki co robią w HRach nie związanych z IT czy miałyby coś dla Ciebie

@rubytree: jakoś zasugerowałam się tagiem i komentem MasterSoundBlaster, że programuje (takie to właśnie czytanie na komórce ;) )
@Singularity00: i wyjechać na DK1 najlepiej z Auchanem na Poczesnej. Jak mnie ciężko wkuwiają korki od galerii jurajskiej do świateł przed Auchanem to ja nie. Jeszcze jak lecą tiry, auta na normalnych rejestracjach to spoko. Wczoraj #!$%@?ł mi się tak na chama burak z Kłobucka na skl-u. Zanim ruszył to minęło 10 sekund od ruszenia auta przed nim, także tiry poleciały o wiele szybciej prawym pasem a ja tak stałem i
@mateusz5918: mnie wku... ten fotoradar położony na wysokości Jurajskiej spory kawałek przed skrzyżowaniem z Legionów... jakiś idiota ustawił tam ograniczenie do 70 a spokojnie można by i 100 jechać i w ten sposób zdążyć przejechać czy prosto czy w lewo w Legionów a tak niemal zawsze się stoi na czerwonym... kretyni powinni dać fotoradar na skrzyżowaniu a nie kawał przed nim co powoduje tam całkiem spore zatory...
Swoją drogą całe to