Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, w polsce to jednak jak w lesie. Nie, jak w chlewie obsranym gównem.
Przeglądam sobie ceny nowych ajfonów, 3949-5000zł.
Normalny człowiek idzie i kupuje, przeklinając pod nosem, ze trochę drogo. Przeciętny Polak musiałby #!$%@?ć średnio 2 wypłaty, rezygnując w tym czasie z opłacania kredytu/mieszkania i żywiąc się trocinami.

#iphone #polakibiedakicebulaki
wpolscejakwlesie - Ja #!$%@?, w polsce to jednak jak w lesie. Nie, jak w chlewie obsr...

źródło: comment_UzeYvIEo5ld4ilfmPCAItbeHZAWoE1iG.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
niektórzy to potrafia i rok zbierac a potem chodzą z telefonem jak z jajkiem i zakładają na niego gówno szkło hartowane i pancerne etui :)


@Bozyszcze: Wydałem 5 dniówek na telefon, a i tak dbam o niego jak mogę, bo szanuję swoje pieniądze. To chyba #niepopularnaopinia
  • Odpowiedz
@swinkapl: ja 3 :) i tez dbam niekoniecznie owijając go w etui i zakładając dodatkowe szkła.
Za to moje córki mają etui i niszczą pomimo to :)
W zasadzie to moje telefony zawsze są w idealnym stanie a jako jedyny w rodzinie nie korzystam z żadnych etui :)
  • Odpowiedz
@w_polsce_jak_w_lesie: Nawet nie mów, ile ja się już nasłuchałem bo śmiałem kupić sobie beatsy bezprzewodowe za 300 euro. Łolaboga jak drogo, nie masz co robić z pieniędzmi to hehe daj mi, a nie mogłeś kupić za 2 złote na aliexpress, hurr durr, płacisz za marke hurr durr. Szczególnie widać takie podejście tutaj pod każdym wpisem z tagiem #apple. No #!$%@? a może po prostu mnie stać i
  • Odpowiedz
wydawać więcej niż tygodniówkę lub dwie na telefon to podludzizm.


@Maciek5000: Dlatego dawno temu sobie powiedziałem, że jak kupować telefon to maksymalnie za to co mogę oszczędzić w 1 miesiąc (oczywiście nie odrywając sobie od mordy)
  • Odpowiedz
Co w tym dziwnego, że kupuje się osłony do sprzętu, który nosisz codziennie w kieszeni i jest podatny na zniszczenia, a który potencjalnie za rok lub dwa będziesz chciał sprzedać? Kupuję folie/szkła i jakieś chociaż najprostsze etui na każdy telefon jaki miałem chociaż zarabiam ciut więcej niż średnia krajowa


@maver: to w tym dziwnego ze placisz po 3k za sprzet i nie mozesz z niego w pelni korzystac bo dokladasz
  • Odpowiedz
@callmemiro: Dokładnie tak. Ja kupuję telefony, na które mnie stać i jak się porysuje to mam to w dupie. Po prostu kupując nowy telefon ustawiam sobie w glowie, że to już bezpowrotnie wydane pieniądze. Nie będę się zastanawiał nad tym "ile za niego wezmę za 2 lata". To sprzęt użytkowy, trzeba dbać, ale nie dokładać do niego jakich karaluchowych pancerzyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz