Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@?, jak androidowcy wymyślają jakieś #!$%@? scenariusze. xD Słuchawki wytrzymują tylko 5 godzin? Hurr durr, ja codziennie jak wychodzę ze schroniska dla biedaków to wkładam słuchawki w uszy i trzymam je 8 godzin ani na sekundę nie zdejmując. xD Nie ma złączna na słuchawki? Hurr durr, ja to zawsze jak jadę swoją 25-letnią audicą z kradzionym radiem to jednocześnie ładuje telefon i podłączam telefon do radia. xDDD

#apple | #bojowkaios | #iphone
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wasky: mówię, kabel sie #!$%@?, złącze nie ma prawa. To nie usb, żeby były jakieś wolne miejsca po bokach, celowanie w wystające bolce i coś. sztywny kawałek metalu. #!$%@?ło ci się kiedyś w telefonie złącze Jack? Bo to w zasadzie to samo, tylko krótsze. Też siedzi mocno, nie ma szans, zeby to przypadkiem urwać. inaczej niż applowskie kable, te to sie po dwóch latach rozwalają w drobny mak.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Tak #!$%@?ło mi się ale microusb(odpowiednik lighting), i właśnie przez to że jest krótsze jest bardziej narażone na uszkodzenia. A jack dzięki temu że jest grubszy, lepiej siedzi w gnieździe(ciężej wyłamać). Więc chyba logiczne że jack więcej przetrwa.
  • Odpowiedz
@GokuMK: używam Philipsów SHB5500, nie wydaje mi się, żeby były jakoś specjalnie gorsze od ich przewodowych odpowiedników. Aczkolwiek na pewno gorsze niż przewodowe w tej samej cenie, ale coś za coś. Albo mam minimalnie gorsza jakość dźwięku, czego w warunkach miejskich i tak nie zauważam, albo morze kabli pod bluzą. W domu do kolumn mam natomiast podpięty adapter philipsa AEA2000, ten troche posysa przy muzyce klubowej, ale do klasycznego Rocka
  • Odpowiedz
używam Philipsów SHB5500


@SmellySocks: ah no jeśli mówimy o słuchawkach takiego typu (rozmiaru) to ok - nie jest źle. Ja miałem na myśli odpowiedniki słuchawek bardziej 'kieszonkowych' :)
  • Odpowiedz
@Wasky: masz pod ręką microusb i lighting? Chwyć oba, wsadź w sprzęt, pomerdaj na boki i sprawdź, który z nich będzie miał większy luz. Jeśli nie masz, to podpowiem - microusb. Taki urok tego standardu. Problemu tego nie ma natomiast USB C, żeby ni było. W zasadzie, to usb 3.0 też ciężej #!$%@?ć z telefonu. Tylko to nieszczęsne, najpopularniejsze micro usb łapie takie luzy przez dostający się do środka kurz.
  • Odpowiedz
@GokuMK: nieno, to na razie jest śmiech na sali. Zresztą, z moja zdolnością do gubienia rzeczy, to takich maluchów w życiu bym sobie nie kupił. tak samo, jak nie mam zamiaru kupować tych nowych bezprzewodowych applowskich. Drogie jak sam #!$%@?, małe, łatwo zgubić, łatwo zdeptać.
  • Odpowiedz
@GokuMK: @Wasky: Szkoda strzępić ryja, bo widzę, że się nakręcacie. W każdym razie -

Up to 2 hours longer battery life than iPhone 6s

Przy takiej samej grubości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@adrianprzetocki: No ale jak często jesteś na takiej domówce gdzie muzyka nie jest puszczana z laptopa, nikt nie ma telefonu, nikt nie ma internetu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przytrafiła Ci się kiedykolwiek sytuacja, że bez swojego Jacka by się coś nie udało? Albo przytrafiła Ci się kiedyś taka sytuacja, ze faktycznie Jack w Twoim telefonie uratował Ci na
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Ale na boki ruszanie nie ma znaczenia. Spróbuj wsadzić telefon do kieszeni z włożonym kablem i zgiąć nogę wiążąc np buty. A następnie robić to samo z jackiem. Gwarantuję że złącze od apple szybko padnie. Może nie za pierwszym razem ale gwarantuję że szybciej.
  • Odpowiedz
Up to 2 hours longer battery life than iPhone 6s

Przy takiej samej grubości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FunkyMonkey: to dzięki rozwojowi technologii baterii a nie likwidacji mini jacka xD
Ja się sam nie nakręcam - chyba wiem jak używam telefonu na co dzień. Nie po to kupuje uniwersalny sprzęt by potem dokupywać sobie dodatkowe mp3 .. No ale widać ajfony nie dla mnie i tą
  • Odpowiedz
@GokuMK: Dowiemy się jak ktoś rozkręci nowe jabłuszko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie wykopki mogą korzystać nawet tylko ze stacjonarnego, nie przeszkadza mi to. Śmieszy mnie tylko, jak ktoś, kto nigdy nie miał z czymś doświadczania jest tak bardzo przekonany o swojej racji, że wymyśla jakieś #!$%@? scenariusze i sam się zawsze wpycha na siłę do tematu. xD Przypomina mi się jeden stulej, co w
  • Odpowiedz
Śmieszy mnie tylko, jak ktoś, kto nigdy nie miał z czymś doświadczania jest tak bardzo przekonany o swojej racji, że wymyśla jakieś #!$%@? scenariusze i sam się zawsze wpycha na siłę do tematu. xD


@FunkyMonkey: można też mieć ograniczoną wyobraźnię i nie wiedzieć jak można używać telefonu. Kiedyś sobie tłumaczyłem to że iOS jest tak prymitywny to z tego powodu użytkownicy apple dziwią się jak użytkownicy innych telefonów z nich
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Ale jak będziesz słuchał muzyki przez bluetooth, to bateria już tak długo działała nie będzie. No i da się z iphonem sparować dowolne słuchawki bluetooth, czy muszą być z jabłuszkiem?
  • Odpowiedz
@adrianprzetocki: dla mnie minusem jest ciągle śmiesznie mała pojemność baterii, szczególnie w porównaniu do konkurencji gdzie już LG ma np. telefony z baterią ponad 4k pojemności. dla mnie bateria w iPhone'ach to jest BARDZO duży minus i trzeba się dostosować do telefonu, żeby bez powerbanka wytrzymać dzień poza domem i to na trybie oszczędzania baterii. dla mnie to kicha, bo fajnie, robią coraz więcej nowości (nie tylko Apple), ale o
  • Odpowiedz
@GokuMK: Ale jak Samsung robi jakieś prezentacje, to nie ma wpisów "co ten samsung, hehe, tylko ios". :D Od 3 lat używam iOSa. Miałem przez kilka miesięcy Androida, bo wydawało mi się, że będzie znacznie lepiej (w sumie sugerowałem się też wykopem, gdzie pisali, że android już dawno przegonił iOS xD), ale jednak wróciłem do iOS. Nie znam w sumie nikogo kto po iOSie chciałby się nie przenieść na coś
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey nie ma bluetooth? Hurr durr, ja to zawsze przesyłam tym zdjęcia i podłączam urządzenia peryferyjne. Nie ma USB? Hurr dur, ja to często pożyczam ładowarkę jak np. jestem u znajomego.
Wiem, że bluetooth już jest, ale ile lat bezsensownie go nie było.
Z drugiej strony piękne jest usprawiedliwienie każdej głupoty, jeśli pochodzi od Apple. Hurr dur, 4" to rozmiar idealny, nie trzeba innych. Hurr dur, grafika laptopowa w desktopie za
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Ja tam prezentacji nie oglądałem, ale z gównoburzy wnioskuję, że głównym problemem jest to, że ma ajfon ma mieć wspólne złącze do ładowania i słuchawek - jeśli tak, to tylko przypomnę, że takie rozwiązanie już kiedyś było (na pewno w starszych szajsungach i eriksonach, ale podejrzewam że generalnie większość telefonów tak miała na początku), i było tak upośledzone i #!$%@?ące, że wszyscy producenci się z niego wycofali właśnie na
  • Odpowiedz
Ale jak Samsung robi jakieś prezentacje, to nie ma wpisów "co ten samsung, hehe, tylko ios".


@FunkyMonkey: bo użytkownicy appla są przywiązani tylko do jednej marki i w sumie nic innego ich nie interesuje, a android to nie jedna marka, rozważa się wiele różnych modeli, więc czemu nie iOS?
Nie rozumiem tego że jak masz zwracać uwagę na apple to tylko same achy i ochy ale byle nie żadna krytyka
  • Odpowiedz