Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@?, jak androidowcy wymyślają jakieś #!$%@? scenariusze. xD Słuchawki wytrzymują tylko 5 godzin? Hurr durr, ja codziennie jak wychodzę ze schroniska dla biedaków to wkładam słuchawki w uszy i trzymam je 8 godzin ani na sekundę nie zdejmując. xD Nie ma złączna na słuchawki? Hurr durr, ja to zawsze jak jadę swoją 25-letnią audicą z kradzionym radiem to jednocześnie ładuje telefon i podłączam telefon do radia. xDDD

#apple | #bojowkaios | #iphone
  • 45
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Jeżeli piszesz to odnośnie mojego komentarza, to niżej wrzucam Ci zdjęcie mojej 25 letniej audicy. Jeżeli o mnie chodzi, to sam zastanawiam się nad 7ką, ale brak łącza minijack naprawdę uważam za minus i jest sporo sytuacji, w których po prostu by się przydał. Nie wiem czy wiesz na czym polega słuchanie muzyki dzięki AUX i jednoczesne korzystanie z nawigacji, prawdopodobnie nie widzisz problemu, w sumie dlaczego miałbyś
  • Odpowiedz
Hurr durr, ja to zawsze jak jadę swoją 25-letnią audicą z kradzionym radiem to jednocześnie ładuje telefon i podłączam telefon do radia. xDDD


@FunkyMonkey: od czasu niewymiennych baterii zabieranie powerbanka w podróż to już standard. A teraz wyobraź sobie: wracasz pociągiem/busem z wycieczki i słuchasz sobie muzyki. Podczas zwiedzania instensywnie używałeś aparatu itp. i bateria ma 3% i trzeba naładować a tutaj wpadka - nie da się podłączyć powerbanka podczas
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: To nie są #!$%@? scenariusze, tylko rzeczywistość. To wy skaczecie tak jak wam zagrają i dodatkowo się z tego jeszcze cieszycie.

Ale jest emejzing z przejściówką. Gdzie nie można ładować telefonu i jednocześnie słuchać muzyki. Faktycznie "postęp"
  • Odpowiedz
@lume:

15 minutes in the case equals 3 hours listening time(4) or over an hour of talk time(7)

15 minut w opakowaniu wystarczy na kolejne 3 godziny słuchania muzyki. Nie wierzę, że ktoś ma słuchawki na uszach przez kilkanaście godzin non stop. Równie dobrze na przerwie na kupę można je do etui schować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@adrianprzetocki: Widziałem Twój komentarz, ale nie odbieraj mojego wpisu personalnie. Po prostu śmieję się z ludzi wytykających rzeczy, które dotkną może raz jakieś 2-3% użytkowników. Wiem na czym polega słuchanie muzyki dzięki AUX, ale nie zapominaj o tym, że teraz w prawie każdym samochodzie można sparować telefon przez bluetooth. Nawet mając tylko wejście AUX
  • Odpowiedz
Ale to jest właśnie taka hipotetyczna sytuacja, która prawie nigdy się nie zdarzy. xDD


@FunkyMonkey: nigdy się nie zdarza? Chyba tylko nolajfom co siedzą w domu albo wszędzie jeżdżą swoją furą i w drodze puszczają muzykę ze swojego super car audio, bo przecież użytkownik ajfona się nie zniża do poziomu komunikacji zbiorowej.
Jak ktoś intensywnie używa aparatu, gra w pokemon GO, itp i jeździ KM to doładować telefon musi i tyle. Taka sytuacja zdarzyła mi się w tym roku kilkadziesiąt razy, a mam telefon który w normalnym użytkowaniu (nie jako aparat foto) trzyma 2 dni.

Tak szczerze, co wolisz - żeby Twój telefon miał w miejscu Jack'a jeszcze trochę baterii, a co za tym idzie codziennie starczał Ci na godzinę dłużej, czy wolisz raz na 2 - 3 lata nie odpuścić sobie słuchania muzyki przez godzinę (taka sytuacja
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Odbiornik bluetooth jest niepraktyczny, gdybym był np. na domówce i chciałbym się podłączyć z telefonem do głośników i puścić moją ulubioną piosenkę Zenka Martyniuka, to musiałbym mieć ze sobą przejściówkę...
Jest milion powodów za tym, że na dzień dzisiejszy port mini jack to standard i nie ma alternatywy. To jest moim zdaniem jedyny widoczny minus nowego iPhone.
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Taa więcej baterii. Przecież oni chwalą się, że bez złącza jack telefon będzie jeszcze cieńszy( więc bateria i tak pewnie będzie taka sama).

Po drugie ciekawe ile wytrzyma wam te wasze złącze?? no chyba że nie będziecie słuchać gdy macie telefon w spodniach. Tutaj wcale bym się nie zdziwił. Przecież te złącza będą wymieniane masowo, przez wyłamywanie i brak styku.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Ale słuchasz muzyki ze złącza lighting?? Nie sądzę.
No to teraz weź sobie wsadź do złącza kabel do ładowania i chodź z nim w kieszeni, tak dla zobrazowania. Zobaczysz jaki szybko się wyrobi.
  • Odpowiedz
jest też tańsze rozwiązanie, zwane popularnie słuchawkami bluetooth, w porywach sześciokrotnie tańsze, niż to, co wymieniłeś.


@SmellySocks: i jakość takiego słuchania jest taka że lepiej wcale. Masz porządny sprzęt a musisz słuchać muzykę o jakości jak z emptrójki za 20 zł?
  • Odpowiedz