Wpis z mikrobloga

Cześć,
Kupował ktoś z was lampę xiaomi mi smart led? Recenzje czytałem, videorecenzje oglądałem, ale chciałbym poznać opinie wykopków;). Chyba że polecacie jakąś inna lampę ledową na biurko to podzielcie się linkami/opiniami.

Mam pytanie również co do sklepów. Gdzie najlepiej kupić? Na forum xiaomi gearbesta średnio polecają. Myślałem o geekbuying bo teraz wygląda na to że jest w promocji za 32 dolce, ale tego sklepu kompletnie nie znam.
dzięki :)

#xiaomi #geekbuying #gearbest #banggood
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kruprz: Ogólnie chciałbym poznać jakąś recenzję użytkownika który nie jest w jakiś sposób związany ze sklepami. Tzn. tak myślę skoro pod recenzjami podają kupony zniżkowe;) to mają z tej współpracy jakieś profity, więc mogą celowo zachwalać pewne produkty ( chociaż oczywiście mogę się mylić). Co do samego urządzenia to mógłbyś napisać o jakości wykonania, połączenia z apką czy działa legitnie.
Co do samego sklepu. Jaką formę wysyłki wybrałeś i ile
  • Odpowiedz
@kone: gearbest to mój ulubiony sklep chińczykowy ze względu na to, że jest najtańszy i ma wszystko, ale jeśli chodzi o prędkość wysyłki to są beznadziejni a z supportem gada się jak z kozią dupą
  • Odpowiedz
@kone: Ja kupiłem na GearBest, była wtedy promocja i obniżając punktami zapłaciłem 28,01$.

jakoś wykonania: uważam, że bardzo dobre, wszystko ładnie spasowane i nic nie lata. Na razie lampa przeżył przeprowadzkę i była juz składana, orzkładana kilkadziesiąt razy i na razie luzów na zawiasie nie ma. Sama lampka jest dość ciężka i stabilnie stoi na stole. Lampkę podłączasz przez zasilacz który jest w zestawie i ma on końcówki chińskie (ja dostałem przejściówkę ale jej nie używam bo wpina lampkę do listwy xiaomi).

appka: lampka łączy się z twoim wifi w domu i starujesz przez MiHome (tutaj warto wspomnieć o tym, że appkę trzeba przestawić aby była w języku EN a nie teleofnu bo i naczej masz chińskie znaczki w appce). Lampką możesz sterować przez wifi nawet jak w domu nie
  • Odpowiedz
@kruprz: Dzięki pięknie za opinie.
Co do ustawienia lampki to wydaje mi się że tego typu ustawienie jakie ma jest wystarczające. Aktualnie mam lampkę w jednym położeniu kilka lat więc zakres regulacji nie jest problemem.
Co do zakupu to chyba się wstrzymam na chwilę obecną i może poczekam na jakąś lepszą promocję bo teraz wychodzi koło 45 dolców za lampe na gearbest. Na geekbuying jest za 32 ale mało informacji
  • Odpowiedz
  • 1
@kone Wiem, że jest i pojawiła się po tym jak kupiłem tą co mam teraz. Nie testowałem jej jeszcze. Jak będzie gdzieś za 30$ to pewnie kupię i sprawdzę :-)

Co do promocji to polecam śledzić cebulę bo bedziesz wiedział jak promo sie pojawi. Ja gdyby nie cena <30$ pewnie nie miałbym jej do dziś :-)
  • Odpowiedz