Wpis z mikrobloga

Siemanko, chciałem sobie kupić jakiś zacny długopis i pióro. Do wydania mam po 100zł.

Za pióro ktoś polecał pilota 78 i MK czy jakoś tak, jednak oba podważałyby moją heteroseksualność. Natomiast Lamy Safari/Al Star raczej byłoby ok. Jeśli to dobry wybór to poprosiłbym też o polecenie tuszu, gdyż pewnie będę kompletował pióro z Z24. Pytanie mam co do rozmiaru stalówki, bo dla mnie to totalna abstrakcja, a jak na yt szukałem to babeczce F i M wyszły takie same xD. Który rozmiar wybrać, czym się kierować? Który rozmiar do użytkowania codziennego, a który do prób kaligrafowania (jakiś ładny podpis muszę wyćwiczyć jakbym stał się sławny xD). No i safari czy Al star? Te możliwe zarysowania i schodzenie farby pcha mnię w safari, ale nie wiem czy ten plastik jest ok. To 100zł da się nagiąć przy piórze :)

Za długopis nie mam pojęcia. Przez hejt na parkera w piórach nie wiem czy patrzeć na ich długopisy. Tak jak przy piórze 100zł budżet.

Pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pioro #kaligrafia #dlugopis #piszzwykopem
  • 4
@xDrope: Serio Pilot MR podważa Twoją heteroseksualność? Sam nim piszę i za tę cenę jest bardzo dobry. Do pisania codziennego nadaje się idealnie. Jeśli chodzi o kaligrafię to kupujesz na początek jakieś niedrogie pióro ze ściętą stalówką, np. Pilot Plumix. Wklejam zdjęcie PIlota MR, bo może z jakimś pomyliłeś, bez żadnych wzorków też do nabycia.
Pobierz Sniper10200 - @xDrope: Serio Pilot MR podważa Twoją heteroseksualność? Sam nim piszę ...
źródło: comment_2fnwk3HMrZMAkrUWZDd734zh0PjqJDVl.jpg
@xDrope primo do pióra zalewamy atrament nie tusz
W lamy masz tydzień czasu na wymianę stołówki(podobno). Dowiedziałem się o tym kupując we wtorek swoją lamę ( ͡° ͜ʖ ͡°) safari w kolorze dark lilac wygląda nieziemsko ( ͡° ʖ̯ ͡°)