Wpis z mikrobloga

Co tam u #tuxtanczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ano grafiki między dwoma studiami się na tyle pokrzyżowały, że na wrzesień wziąłem wszystko solo z jednego studia. Poza trampolinami i latino solo doszło latin fusion - na zajęciach zamiast majstrowania konkretnego stylu jest prosta choreografia salsowo-bachatowo-reggetonowa pokazująca elementy, które można wpleść do tańca w parze czy też solo, tak aby wyglądało to jeszcze mniej "drzewiasto ( ͡° ʖ̯ ͡°)". Wspólnie z jednym ziomkiem o podobnej bani kontynuujemy tradycje jedynych facetów w grupie, pełno śmiechu, fun wynoszony z zajęć jest naprawdę spory ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dniach otwartych sfery tańca robili fotki, więc wkrótce będzie moje #pokazmordewakcji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A tak poza tym to jutro zaczyna się moja kolejna genialna przygoda, o której marzyłem od 4 lat. Powracam do muzykowania otwierając drzewko skilli w grze na skrzypach ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zeszłą sobotę miałem je pierwszy raz w rękach (też na dniach otwartych, z tym że szkoły muzycznej) i zakochałem się () Wkrótce ogłaszam otwarcie #tuxgra, albo będę wrzucał na swojego bloga fanty, jeszcze nie wiem, jaram się jak dzieciak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tuxtanczy #taniec #wychodzimyzprzegrywu #pasja #naukagrynaskrzypcach #skrzypce wkrótce #wspolczujesasiadom
źródło: comment_6lktu4WxjYyJ4REIpzfqgQ06x8A7e38y.jpg