Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, aby wam ułatwić wyliczanie ile VAT/cła będzie trzeba zapłacić gdy wasze #chinskiecuda lub cebuladealsy zatrzyma urząd celny, stworzyłem prosty kalkulator ułatwiający wyliczenie wszystkich opłat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że będzie dla was przydatny i pomoże zaoszczędzić czas. Jeśli macie jakieś uwagi lub pytania to piszcie w komentarzach.

Kalkulator znajdziecie tutaj -> vat.alipaczka.pl

Dodatkowa informacja co do WER Warszawa, aktualnie od statusu "Nadejście przesyłki WER Warszawa" do doręczenia mija średnio 3,8 dnia - bywało gorzej ale dobrze też nie jest więc trzeba się liczyć z oczekiwaniem na paczki.

Ze względu na to, że tag #alipaczka stał się tagiem w którym często są zadawane pytania uruchamiam nowy tag #alipaczkanews gdzie będą się pojawiały newsy dotyczące samej strony, nowości, zmian, promocji itd.
#aliexpress #banggood #gearbest
Przypominam o modłach do Matki Boskiej Bezvatoskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
"Nadejście przesyłki WER Warszawa" do doręczenia mija średnio 3,8 dnia


@AliPaczka: tak z ciekawości, czy do tych statystyk wliczone są paczki zatrzymane przez urząd celny? bo moje ostatnie dwie paczki tam ugrzęzły na ponad 10 dni
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, aby wam ułatwić wyliczanie ile VAT/cła będzie trzeba zapłacić gdy wasze #chinskiecuda lub cebuladealsy zatrzyma urząd celny, stworzyłem prosty kalkulator ułatwiający wyliczenie wszystkich opłat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AliPaczka:

A to mamy tylko jedna stawke podatku vat? :P
  • Odpowiedz
@sylwek2k: miało być prosto i pasować do większości zamówień z Chin, jasne że mógłbym to rozbudować na wszystkie możliwości ale stało by się to wtedy raczej znacznie mniej proste w użyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczę na to, że Mirki nie zamawiają zbyt wielu monet czy innych przedmiotów o innej stawce VAT albo akcyzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Liczę na to, że Mirki nie zamawiają zbyt wielu monet czy innych przedmiotów o innej stawce VAT albo akcyzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@AliPaczka:

Fakt, ze o innej stawce VAT to nie ma za duzo zamowien, ale o akcyzie... no tu jednak sporo sie znajdzie :P

/zwlaszcza, ze najprawdopodobniej niedlugo beda nia objete epapierosy/
  • Odpowiedz