Wpis z mikrobloga

Najlepsze miejsce na konkretną premierę produktu + konferencję prasową w #warszawa to...?
Szukamy czegoś bardzo bardzo dobrego. Takiego jakbyśmy chcieli pokazać światu wynalazek bardziej przełomowy od płyty gazowej bez płomieni.

Prosimy o plusy żeby trafić do szerszego grona :)

Musi być dużo miejsca, scena z podwyższeniem i wyświetlanie slajdów za plecami. Ktoś coś?
#konferencja #pr #sale #event wolamy tez #dziennikarstwo oraz #hotel
SOLGAZ - Najlepsze miejsce na konkretną premierę produktu + konferencję prasową w #Wa...

źródło: comment_vrKCy1NsXARWWLPDZOuQ3qHuPIVVL6nh.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: a tak serio, jak mówił @jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__ , Stadion Narodowy, ale nie płytę, tylko salę konferencyjną. Wg nich jest to największa sala w Polsce, kilkanaście telewizorów, rzutniki i ich ekrany z sufitu.

Ewentualnie jeszcze na stadionie miejsce, gdzie odbywają się sale konferencyjne, tez możliwość pełnienia funkcji kina w trakcie konferencji.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ:

Stadion Narodowy,

Hale Expo,

Łazienki Królewskie,

Wilanów,

dziedziniec Zamku Królewskiego,

jeden z pałacyków na Foksal (mają niezłe ogrody),

Sala Kongresowa (chociaż moim zdaniem trochę trąci myszką),

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny,

no i oczywiście są jeszcze ekskluzywne hotele ( Hyatt, Bristol, Hilton, Sheraton, Mariott etc.)

Jeśli która opcja przypadnie Wam do gustu to poproszę o zaproszenie ;)
  • Odpowiedz
@donpokemon: @MPTW: Sala Kongresowa jest w remoncie i chyba nie przyjmują teraz zleceń
@SOLGAZ ja bym kierował się ku miejscom takim jak Arkady Kubickiego, Studio Tęcza, Fabryka Trzciny, itp, czyli tam, gdzie można ładnie scenografią zagrać
Hale Expo czy inne takie nadają się na targi albo eventy dla 1000+ osób, bo robić tam coś dla mniejszej liczby jest bez sensu - wszystko ginie w "molochowatości" miejsca. To samo jeśli chodzi
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Hotel Regent moglbym polecic dawby Hyatt pracowalem tam, mimo ze odszedlem to mimo wszystko sentyment do nich mi zostal. Jezeli 100 osob
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: niedużo osób, więc sprawdzi się takie miejsce jak ktoś tutaj wyżej napisał - The View albo Level 27 czy wspomniane przeze mnie Arkady Kubickiego.
Jak chcecie własny catering, to odpadają jakiekolwiek hotele, żodyn Wam nie pozwoli wejść z własną michą.
I ważna sprawa przy prezentacji produktu - miejsce musi być w szeroko pojętym centrum, bo dziennikarze lenie nie dojadą pod Wawę albo do odległych dzielnic.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: No to mam dla Was PRO Tipa, zróbcie pokaz w Centrum Nauki Kopernik, a jak się dogadacie to jeszcze gościom pozwolą wejść na teren centrum się pobawić. Byłem na takiej konferencji i powiem, że świetna opcja:D
  • Odpowiedz