Wpis z mikrobloga

Będąc u mechanika widziałem, że jego sąsiad hoduje sokoły wędrowne. Pomyślałem sobie "Ciekawe ile taki sokół kosztuje i utrzymanie tego wszystkiego. Mając takiego sokoła to wszystkie loszki w okolicy moje.".
Wyobrażacie sobie to? "Ej, Anon, masz ty jakieś zainteresowania?". I wtedy (ubrany cały na biało) gwiżdżę i po chwili przylatuje mój sokół. Potem muszę go wypuścić, żeby przyniósł mopa albo jakąś inną ścierkę, bo pod loszką już kałuża i trzeba posprzątać.
Wracam więc do domu i chcę się czegoś dowiedzieć o tych sokołach, aż w końcu trafiam na forum o sokolnictwie. Znacie tych internetowych hobbystów, co nie? Chcecie się spytać ile taki sokół kosztuje, oczekujesz konkretnej kwoty, linków do hodowców itd., ale członkowie elektrody mają chyba też hodowle sokołów, bo trafiasz na takie coś.

#heheszki trochę #elektrodacontent
hanny70150 - Będąc u mechanika widziałem, że jego sąsiad hoduje sokoły wędrowne. Pomy...

źródło: comment_UeKAuAHK7Pthj7abd02jWBdMjrvTJg34.jpg

Pobierz
  • 117
@hanny70150: Tak masz na każdym forum specjalistycznym. Przykładowo chcesz kupić latarkę za 100 zł i piszesz na takim forum to dostajesz odpowiedzi;
- Za tyle to ja kupiłem ostatnio pokrowiec na kabel od ładowarki do mojej latarki.
- 100 zł? To ja polecam WypalaczOczu2000. Co prawda kosztuje 15 tysięcy ale myślę, że warto dopłacić.
- Hehe. Kolega dopiero co założył konto i już prosi o pomoc? A może byś tak najpierw
@hanny70150: #pasta o internetowych hobbystach aż się ciśnie na klawiaturę, ale ponieważ jest już tak oklepana, że nawet powstają jej przeróbki, wkleję inną, też pasującą do tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PODRYW NA SOKOŁA


1. Zainwestuj w rękawice sokolnika.

2. Wybierz się do parku, znajdź odpowiednią kandydatkę na przyszłą dziewczynę, stań gdzieś niedaleko niej, udawaj zmartwionego i wołaj co chwilę: "Grzmot!" gwiżdżąc przy tym.

3. Podejdź i