Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebuje kupić dobrą przeciwdeszczowke na moto. Ma byc wytzymala i nie rozpierniczyc sie po dwoch zalozeniach. Cena 150? Moze ciut wiecej. Pytanie: jedno czydwuczesciowy lepszy? Macie jakies godne polecenia egzemplarze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #podroze
  • 29
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: za 150 to kupisz kombiak przeciwdeszczowy w larsonie (nawet za mniej), wyglada sie w nim wielki mis i jest jest specjalnie wygodny do zakładania (jednoczesciowy), ale zdaje egzamin. Mam go, ale bede musiał rozglądnąć się za dwuczęściówką, na tekstyl wchodził bez wiekszego problemu, na odzież skórzaną już nie jestem w stanie założyć, chodzi o to że skóra "łapie" gumę i nie wciągnę go bo się blokuje

o prosze link
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: Ile byś nie miał pieniędzy to przeciwdeszczówka musi mieć siatkę na barkach i plecach inaczej guma zaczepia o kombinezon i jest to nie do zdjęcia samodzielnie.

Ten poniżej wg opisu ma siatkę i mieści się w 150:
https://www.4ride.pl/kombinezon-przeciwdeszczowy-rebelhorn-rain.html?gclid=Cj0KEQjw0rm-BRCn85bm8uS-zK0BEiQAHo4vrD6MCcBsfU_0hULXuKs5VOybakLQULw59LA8v00-95saAmgc8P8HAQ

Ale nie wiem jak się spisuje, ja mam modekę, jest fajna tylko musisz dołożyć 50
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: ja ostatnio jadąc na woodstock przetestowałem sztormiak generalnie przeznaczony do pływania na jachtach, gruby i do tego oczojebnie pomarańczowy, więc poprawia też widoczność w złych warunkach. Byłem suchutki (u góry bo na spodnie nic nie miałem ;) nic się nie rozdarło nawet przy prędkościach do 120 i teraz jak jest potrzeba to jeżdżę w nim, tylko muszę coś na spodnie wykminić jeszcze ;)
  • Odpowiedz
@OnePunchMickey: @MaciejPN: Co za bzdury wygadujecie to ja nawet nie.

@bloodyhell666: Ja mam kombinezon Ozone http://akcesoriamotocyklowe.pl/odziez/2970-kombinezon-przeciwdeszczowy-ozone-czarny.html. Trzy wyprawy, parę tysięcy kilometrów w tym zrobiłem. Spisuje się świetnie, nic się nie rozerwało, nie przetarło, zamki działają jak nowe. Jedyny jego minus to taki, że ciężko się go zakłada mimo, że cały wyścielony jest od wewnątrz siatką o której wspomina @Gixaar. Kupiłem jednoczęściowy ze względu
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: pewnie jeszcze specjalne rękawiczki i nakładki na buty za 200zl ( ͡° ͜ʖ ͡°). A wystarczy rękawiczki workowe z orlena i wodery albo reklamówki i taśma na buty.
  • Odpowiedz