Wpis z mikrobloga

@danielosw supermoto są zajebiste ,ale niezbyt wygodne :( mnie osobiście supermoto przekonało do jazdy w terenie, bardzo fajne,operatywne jak rower, wszędołaz,ale trasy powyżej 30 km to już udręka,dupa pęka z bólu. Poduszka pod dupę to jakieś remedium
@agnad Ale jak zawieszenie pracuje to linki jest "nadmiar". Tutaj widać że jest zbyt długa nawet na równej powierzchni. No chyba, że kierowca dużo waży i zawieszenie się ugięło i wyszedł nadmiar linki xD
@Gixaar: no przewód faktycznie jest zbyt długi (może dopasował jakiś oplot z innego moto i tak wyszlo), ale dlaczego piszesz, że nie w tym miejscu?
@baba_by_sie_jednak_przydala: Koszta są na poziomie włoskich motocykli. Problem w tym, że jest ich na tyle mało, że pozostaje jedynie oryginalny serwis i sprowadzanie z zagranicy.
Tu sklep z kosztami części:
http://czesciaprilia.pl/katalog_aprilia/aprilia/off%20road/SXV%20450-550%202009-2011.htm

opinia z internetów:
tak więc JA jestem tym szczęśliwym posiadaczem SXV :D
Problem przy apce jest taki, że jest to v'ka więc koszta idą x2. komplet tłoków z pierścieniami to koszt ok. 1,5 tys. Ja wymieniam ze względów profilaktycznych, bo