Wpis z mikrobloga

Raz byłem głodny i w UHC zostało 10 stripsów i 4 wingsy. Rozglądnąłem się czy nie ma mengarera przy mnie na zmianie. Wzialem sobie na papierową tackę te jedzenie, już miałem brać do mordy, a tutaj menadzer wrócił i do mnie. Co #!$%@? biedna robisz? Myslisz że pozwole Ci to zjeść? Wzial i #!$%@? mi to wszystko na podloge i opluł i zdeptał te biedne kurczaki, potem spojrzałem na jego plakietke, a tam było napisane Krystianek.

Jak zbierałem te kurczaki z podłogi to jeszcze próbowałem te lepsze części jakoś oskubać i próbować zjeść, ale Krystianek nawet tego pilnował bym nie próbował tego robić. Na jego oczach musiałem to iść wyrzucic do kubła, a on przy tym jadł najwiekszego Mc Royala, jakiego widzailem w macu

Nastepinie Krystanek kazał mi wyczyscic frytownice. Wiedziałem że zostało jkezcze troche nadpalonych serfrytek, grzecznie spytałem Krystianka czy mogę to zjeść. On usmiechnał się i powiedział. "Możesz, ale pod jednym warunkiem". Oczka mi sie zaszklily, wiedzailem, może Krystianek wkroczyl jednak na tą dobra sciezke! Ale warunek Krystianka był strasznie dziwny. nadpalone frytki musiałem tylko zamoczyć w kiblu i dać do polizania Krysiankowi. Byłem tak głodny że nawet nie patrzyłem co robię. Ser frytki wydawały mi się wtedy takie pyszne.

Teraz już nie jestem pracownikiem, ale codziennie chodzę do macdonalda by zobaczyć Twarz Krystianka i jego nowego niewolnika. Strasznie mnie to podnieca i myślę, czy znowu by nie zrezygnować z mojej nowej biurowej pracy i być blisko mojego pana.

#pasta #mcdonalds #kfc #fastfood
Pobierz
źródło: comment_rzA4Mkb0DJvqw9wDlYeoLJIet7XnRMgS.jpg
  • 3