Wpis z mikrobloga

#prawo #laczewski #polityka

Śledczy nie stwierdzili włamania do komputera ani na Twittera sędziego Wojciecha Łączewskiego, któremu zarzucono, że wysyłał wiadomości na fałszywe konto Tomasza Lisa, w których deklarował pomoc w tworzeniu strategii przeciwko rządowi PiS - informuje "Super Express".
Sędzia tłumaczył się, że to nie on jest autorem wiadomości, tylko ktoś włamał się na jego konta. Jak dowiedział się "Super Express" wersji Łączewskiego nie potwierdzają śledczy. "Nie było włamania ani do sprzętu, ani do konta na Twitterze. W laptopie Łączewskiego znaleziono jego zdjęcie wysłane do rzekomego Lisa" - mówi w rozmowie z "SE" jeden z prokuratorów, zajmujących się sprawą.

Sędzia Wojciech Łączewski stał się znany m.in. po skazaniu byłego szefa CBA, a obecnie ministra koordynatora służb specjalnych, Mariusza Kamińskiego, za nielegalną prowokację wobec lidera Samoobrony Andrzeja Leppera.

NO SZKODA W #!$%@?
Armia_Szefernakera - #prawo #laczewski #polityka
 
Śledczy nie stwierdzili włamania d...

źródło: comment_w2VVFjrHDrNF5ylBxuwX22H5gwz9HPqC.jpg

Pobierz
  • 12
@maniac777: na to że w tej konkretnej sprawie coś zrobił. Ale ja akurat ufam w tej sprawie Majewskiemu z Wprost który już na samym początku mówił że nie ma takiej możliwości żeby Łączewski się wybronił bo za mocno wszystko świadczy o tym że to on sam inicjował spotkania i sam pisał do tego konta. Jak widać, miał rację niezależnie czy prokuratorem jest Ziobro.

Ja już też kiedyś o tej sprawie pisałem,
na to że w tej konkretnej sprawie coś zrobił.


@Adams_GA: Brawo. Właśnie postawiłeś tezę której ja nie postawiłem, a potem bohatersko ją obaliłeś.

Jeszcze raz powtarzam to co napisałem:

Dzięki połączeniu stanowisk prokuratora generalnego i ministra każde działanie prokuratury może budzić wątpliwość o której piszesz i obciąża politycznie ministra i tą formację rządzącą.
@maniac777: ale ja postawiłem swoją tezę. Nagle wszyscy wszystkim patrzą na ręce, oceniają bez dowodów jedynie na podstawie "przeczucia". Gdy przez ostatnie 8 lat robili to przeciwnicy PO to mieli "pisowskie urojenia" "paranoje" i Bóg wie co jeszcze.
@Adams_GA: Argumentacja w stylu "a u was biją murzynów". Nie ważne co robi źle PIS, zawsze się znajdzie ktoś kto wyskoczy "ale PO...". Przypominam, że miała być #dobrazmiana, a to co się dzieje to nawet nie jest już "dobra, zmiana" tylko zmiana na gorsze - z deszczu, pod rynnę.

PIS na własną prośbę pakuje się w to bagno przed którym go bronisz. Wskazuje jedynie, że w mojej ocenie trafną decyzją