Wpis z mikrobloga

Smuci mnie w jaką stronę poszedł jutub, kiedyś były praktycznie co chwile jakieś nowe prawilne filmiki w stylu "Daj Kamienia", "Paweł będzie skakał", "Jestem Adam Małysz" czy "Co można zrobić z wiadrem benzyny". Teraz tylko gimpery czy tam seksmasterki... Tęsknie za #!$%@? filmikami które miały jakość jakby były nagrywane chusteczkami do nosa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 25
@parooow: tak jakby tamte nie były #!$%@?. tak samo trzeba było się przejść po pokoju z żenady. myślę, że za dużo osób patrzy na to z perspektywy nostalgii gówniaka lat 12

moim skromnym zdaniem polski YT w większości był od zawsze gównem. jest kilka ciekawych merytorycznie kanałów jak Naukowy Bełkot czy Arhn.eu(nie przepadam za prowadzącym, ale treść fajna, więc propsy), dyskusyjnie dodałbym do tej listy NRGeeka(którego lubię za #!$%@? się we
@miud: ee, połowa biura ogląda, zdecydowanie nikt nie chodzi do gimnazjum bo by nam rodzice nie pozwalali na wyjazdy służbowe po całym świecie xD

jego recenzje książek...no, nic specjalnego. ale recenzje filmów ma niezłe, zwykle pokrywają się z tym co sam uważałem jeżeli akurat zdarzyło mi się ten film obejrzeć
@ilmash to on poszedł w coś innego niż hehee no yy Pan Tadeusz hehe czarna polewka Ksiądz Robak heh? Plus promowanie mówienia jak upośledzony, ja bym się wstydził to odpalić przy kimkolwiek