Wpis z mikrobloga

Bry Mirki!
Pytanie: jaki jest najlepszy internet mobilny Waszym zdaniem?
Przeprowadzam się i niestety nie będzie żadnego kabla telefonicznego żeby się podłączyć prawilnie.

Orange nam proponuje nielimitowany internet w domu (500metrów wokół ustalonego punktu) oraz 60GB poza nim.
Teraz pytanie, jak działa LTE na komputerze?
Da się normalnie grać w gry? Oglądać filmy, pobierać?
Tak wiem, ja tak samo jak Wy cały czas tworzę lekarstwo na raka ale w chwilach wolnych jednak lubię sobie pograć w LoL'a.

Pomoże ktoś proszę?

#kiciochpyta #internet #orange #lte #pytanie
  • 17
@Septimus16: Ja osobiście jadę na mobilnym z Play bez ograniczeń od prawie dwóch lat i jestem bardzo zadowolony (a też lubię od czasu do czasu pograć). Możesz po podpisaniu umowy potestować i w razie problemów zwrócić (bodajże pierwszy tydzień), więc najlepiej przekonaj się sam
@Septimus16: Polecam Play , kupujesz starter za 9 zl i jak rejestrujesz karte dostajesz 100 gb za darmo,pozniej doladowywujesz za 45 i masz miesiąc internetu lte nielimitowanego.
Ja na tym necie gram w BF na ps4.
Orange to syf.
@testowyandrzej: jest to mobilne. Dostajesz jeden router taki "stacjonarny" a drugi przenośny trochę większy niż pudełko zapałek.Więc Ty w domu nie masz limitu a ktoś na drugim końcu Polski ma 60 GB na miesiąc.
Jeżeli chodzi o koszty to trudno mi odpowiedzieć bo mieliśmy długo telefon w Orange i teraz nie wiem czy to zwyczajna oferta czy jakaś VIP żebyśmy zostali :P
Ogólnie rzecz biorąc internet teraz to jeden wielki burdel....