Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałbym kupić telewizor 50" lub więcej, 4K, 50" lub więcej, 3-4 gniazda HDMI, gniazda optyczne do podłączenia nagłośnienia kina domowego, jakieś smart tv. Drugorzedna sprawa to prosty do bólu pilot. Do tego chciałbym aby można było kupić go w internecie lub w jednej z sieci handlowych.

Do wydania mam ok: 4000 zł. Ktoś z Was ma jakieś sugestie?

#technologia #telewizory #rtv #kinodomowe #zakupy #lg #samsung #sony #panasonic #pomoc #pytanie
  • 26
  • Odpowiedz
@saint: LG w tej cenie oferuje jedynie telewizory z udawanym 4k (poczytaj o RGBW w tych telewizorach), a tegoroczna seria 6 Philipsa jest całkiem udana. Smart Androidowy, pilot z klawiaturą qwerty.
  • Odpowiedz
@Colek: @fordern: Na coś konkretnego trzeba uważać? Bo różnie bywa z partiami różnymi tak z ciekawości pytam bo w sumie telewizor dla mojego starego, który urządza sobie piwnice i jest trochę cebularzem do tego jak coś będzie nie halo to wszelkie gromy spadną na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saint: Android to porażką był i jest na Philipsach. Resetuje się kilka razy tygodniowo na wielu różnych telewizorach. W Sony działa o wiele lepiej. Ogólnie Philipsy najczęściej wracają na reklamacjach. Ale jak bierzesz, to obyś trafił jednak na udany egzemplarz.
  • Odpowiedz
@saint: Android na Sony był słaby rok temu. Przycinał się itd. Obecnie po aktualizacjach śmiga pięknie. Ciekawe jak będzie na 6.0, które chyba pod koniec roku będzie na zeszłorocznych modelach.
Na Philipsie były problemy z Androidem takie, że same się restartowały i nie raz wchodziły wręcz w recovery mode. To nie znikło. Na sklepie do tej pory kilka razy w tygodniu, widzimy Philipsy, które same z siebie to robią. Też jest
  • Odpowiedz
@saint: świetny model w dobrej cenie. Po pierwsze android działa bardzo dobrze, po drugie spróbuj odszukać coś z konkurencji w tej cenie ze 120hz matryca Nie ma opcji u konkurencji znaleźć coś porównywalnej w tej cenie A szczególnie Koreańczycy w tym roku dają ciała bo za zbliżony model trzeba wydać ok 5tys. Androida się nie bój bo tegoroczne modele działają płynnie a w porównaniu do innych smartów dostajesz normalny system a
  • Odpowiedz
@saint: Android miał swoje problemy - na początku (2014, pierwsze modele 2015) wyglądało to słabo, nie ma co ukrywać. W tegorocznych modelach działa to już dobrze, i to zarówno na Philipsach, jak i na Sony. I jeżeli ktoś mówi, że Android w najnowszych modelach jest beznadziejny (wciąż), to albo jest fanem Samsunga, albo fanem LG. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do płynności działania, ja na modelu 6561
  • Odpowiedz
@fordern: Nie ma co ukrywać ja mam już swoje lata i zawsze Philipsa produkty kojarzyły mi się z #!$%@?ą bo zawsze jak jakiś sprzęt miałem od nich to coś się wyjątkowo #!$%@?ło, ale prawdą też jest, że to było lata temu ... zawsze fascynował mnie ambilight, ale nigdy nie miałem odwagi zaryzykować znów z Philipsem ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Quattron: Poczytałem. Wszystko inne w tej
  • Odpowiedz