Wpis z mikrobloga

Zauwazylem ze większość osob np w lidlu wogole nie zaklada rękawiczek podczas brania pieczywa. I tyczy sie to typowych januszy ale osob ktore przynajmniej zwygladu sprawiają wrazenie ogarniętych. No #!$%@? mnie bierze jak cos takiego widze... :( czy zaden pracownik nie moze zwrócić im uwagi? Ja kiedys tez brałem bez rękawiczek za granica akurat bylem. I Pani mnie #!$%@?ła od tamtej pory sie nauczylem i zrozumiałem swoj blad. Te napisy w lidlu tez slabo widoczne. Cos powinni z tym zrobic.
Pobierz ziobro2 - Zauwazylem ze większość osob np w lidlu wogole nie zaklada rękawiczek podcz...
źródło: comment_HEQTcfZLl63a14lgqygADqFL0DBamEcG.jpg
  • 60
@ziobro2:

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

TO po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat BYł już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@ziobro2: Przecież nie maca się, tylko bierzesz tę co dotkniesz.. ja też nie zakładam i nie będę, szkoda na to czasu, kup chleb czy bułki, raz na 2 dni, to miesięcznie tracisz na rękawiczki 15-20minut życia. Poza tym najważniejsze nie rozprzestrzeniam tam swoich bakterii, biorę tą co dotknę i nie wpycham łapy jak niedźwiedź że przetrące 50 tylko dokładnie precyzyjnie.
@ziobro2: O tak, jak ktoś dotyka tylko te, które weźmie to spoko, ale jak ktoś #!$%@? łapę w bułki tak jak do torebki z cukierkami i szuka ulubionego to #!$%@? w dupę. Mnie dodatkowo łapie #!$%@? jak widzę, że są wystawione opakowania, a to z malinami, jagodami, czy innymi owocami i są zważone już po te 500g. Ale nie, Grażyna musi spróbować po kilka sztuk z każdego opakowania czy dobre, a