Wpis z mikrobloga

  • 85
Zauwazylem ze większość osob np w lidlu wogole nie zaklada rękawiczek podczas brania pieczywa. I tyczy sie to typowych januszy ale osob ktore przynajmniej zwygladu sprawiają wrazenie ogarniętych. No #!$%@? mnie bierze jak cos takiego widze... :( czy zaden pracownik nie moze zwrócić im uwagi? Ja kiedys tez brałem bez rękawiczek za granica akurat bylem. I Pani mnie #!$%@?ła od tamtej pory sie nauczylem i zrozumiałem swoj blad. Te napisy w lidlu tez slabo widoczne. Cos powinni z tym zrobic.
ziobro2 - Zauwazylem ze większość osob np w lidlu wogole nie zaklada rękawiczek podcz...

źródło: comment_HEQTcfZLl63a14lgqygADqFL0DBamEcG.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@NAGI gowno mnie to obchodzi. Zasada jest zasada... i tyle. Dla swojego dobra lepiej wez rękawiczkę bo bułka zawsze moze byc wczorajsza. Lub moga byc wymieszane ciepleni zimne.
  • Odpowiedz
@ziobro2: Najpierw musze sprawdzić czy sa miękkie, czy cieple, potem poszukać najladniejszej. A przez rekawiczke to nie mam czucia xD. A czasami musze ugryźć kawałek aby spróbować, jak dobra, to odkladam - przeciez nie będę zabierał takiej ugryzionej i biorę nowa ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziobro2: walczę z tym od lat zawsze robię porządną inbę. Raz nawet doszło do szarpaniny w kauflandzie ale zwykle kończy się na tym że głośno mówię "mam nadzieję że nie grzebał sobie pan przed chwilą tą ręką w dupie?!"
powinny wisieć wielkie napisy "za brak rękawiczek przy nakładaniu pieczywa urywamy ręce i wkładamy je wam w dupę"
  • Odpowiedz
@ziobro2: tak, najbliżej domu mam ten przeklęty kaufland, bywam tam bardzo rzadko. Pierwsza akcja była taka że zwróciłem uwagę pewnej babie co się wysmarkała, podeszła do pieczywa wymacała kajzerki wybrała 2-3 i sobie idzie, wydarłem wręcz mordę "co pani #!$%@?? powinna pani zapłacić teraz za te wszystkie bułki, ciężko ruszyć dupę dwa metry po rękawiczkę?" itd została wezwana ochrona i baba jeszcze kłamała że ją napadłem. Zebrało się sporo ludzi i
  • Odpowiedz
@ziobro2: Jak ktoś maca jak stara babka "ojeju nieświeża, wezmę następną" to oczywiście powinien zakładać
Ja zawsze jak już dotknąłem to nigdy nie odkładam dlatego nie używam rękawiczki
  • Odpowiedz
@ziobro2: Powiedz tak ekspedientce na mięsnym aby nie brała mięsa ręką bez rękawiczki np wędliny do krojenia i aby za każdym nowym klientem uzbierał nową parę rękawiczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz