Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziwi mnie #logikarozowychpaskow. Różowe nie bardzo chcą takich co skaczą z jednej na drugą a jak podjedzie taki alfa-ruchacz 10/10,190cm,umięśniony z bajerką to ładują się na beniza takiego osobnika w kilka godzin. . #rozowepaski co z wami nie tak? Czemu nie macie godności i zasad?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 58
  • Odpowiedz
@JUSTd0IT: Ta,

tylko, że mam wrażenie, że wykopki wyżej patrzą z punktu widzenia zwierzęcego instynktu.
Mimo tego, że człowiek też ma taki sam instynkt - wybrać jak najlepszą partnerkę z całej gromady - to jednak hormony nie mają tutaj tak dużego znaczenia.

Ludzie dobierają się w pary biorąc pod uwagę mnóstwo wartości, zaś zwierzęta patrzą tylko na to czy osobnik jest zdrowy, silny
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: ale nikt im nie zabrania.

"Zabranianie" w tym wypadku polega tylko i wyłącznie na tym, że są odpychane i wypychane z grona potencjalnych partnerek.

Innymi słowy: ruchasz się z kim popadnie, mniejszy wybór masz wśród facetów, którzy chcieliby związać się z tobą na stałe.

To jest nic innego jak brak aprobaty w tym kierunku oraz okazywanie jej w sposób werbalny oraz fizyczny, czyli brak zainteresowania takimi osobami jeżeli chodzi
  • Odpowiedz
@TaoMachine: @Mysiunia_: @AnonimoweMirkoWyznania: Bądźmy fair dla obu stron. I facet, który rucha co popadnie i kobieta, która robi to samo to te same #!$%@?. Jeżeli chcemy być traktowani jak ludzie to respektujmy swoje prawa nawzajem. Człowiek to coś więcej niż tylko hormony, popędy, instynkt- potrafi przejawiać wyższe wartości i to czyni go człowiekiem. To, że większość społeczeństwa to zwierzęta, która nazywają siebie ludźmi to co innego.
  • Odpowiedz
że seks to zwykła czynność dająca przyjemność tak samo jak zjedzenie lodów

@Mysiunia_: Dla asfaltu intelektualnego zapewne tak. Szkoda, że nie dodają tego gratis przy okazji zakupów w markecie co nie?
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: względnie się z Tobą tu zgadzałem ale nie zapinaj o sekie, które czy to kobieta czy czasem i facet uprawia w celu osiągnięcia innych korzyści niż przyjemność - wtedy to #!$%@?
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Oj Karyno, Karyno. Żeby Ciebie tak ktoś porządnie przebolcował to może byś się uciszyła..
@Mysiunia_: Generalizujesz. Seks sam w sobie nie jest zły. Tak jak powiedziałem, jeżeli dwójka osób bzyka się i oboje nie ranią przy tym 3 osoby to wszystko ok. Z drugiej strony takie ruchango w wykonaniu jednej i drugiej strony bardziej przypomina zwierzęce zachowanie. Musimy zdefiniować czym ? kim? tak naprawdę jest człowiek.
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: I który lansowany jest zewsząd jak leki na hemoroidy. Podejrzewam,że będziesz/jesteś wzorową kobietą z orszakiem dzieci. To smutne, że porównujesz seks do jedzenia lodów. Ale czego wymagać od istoty (?), która nie jest w stanie poradzić sobie z własnymi popędami.
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Zdziwiłabyś się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie doświadczyłem takiego zachowania ze strony kobiet, bo sam się tak nie zachowywałem? Czasami wystarczy refleksja nad samym sobą,a ciągła ucieczka w podwójne standardy nic nie daje. Nie da się być kochającym mężem/żoną/partnerem/partnerką i ruchaczem/ruchaczką z wieloma partnerami jednocześnie. Życie to sztuka wyborów, a najważniejsze żeby były to wybory zgodne z sobą. Jednakże musimy pamiętać też o tym,
  • Odpowiedz