Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziwi mnie #logikarozowychpaskow. Różowe nie bardzo chcą takich co skaczą z jednej na drugą a jak podjedzie taki alfa-ruchacz 10/10,190cm,umięśniony z bajerką to ładują się na beniza takiego osobnika w kilka godzin. . #rozowepaski co z wami nie tak? Czemu nie macie godności i zasad?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 58
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: I jedno i drugie niech rucha sobie co chce bedąc singlami (i ruchając inne single). Związek to umowa pomiędzy dwójką ludzi, która zobowiązuje m.in. do wyłączności.
@no_i_w_ogle: śmieszy mnie takie #!$%@?. Ty za to możesz wrócić do jaskini.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mysiunia_ Facet z reguły musi więcej się wykazać żeby zaliczyć dziewczynę( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że jesteś brzydka i gruba a wyrywasz tylko przystojnych mężczyzn ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JUSTd0IT: Nie chcę zabrzmieć jak jakiś klecha, ale atrakcyjność to dla każdego coś innego. Prości ludzie będą patrzyli na duże piersi i szerokie biodra, Ci bardziej ogarnięci na wygląd (ale w inny sposób) i cechy charakteru.
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: A dlaczego miałbym nie móc wymagać albo wręcz żądać od kobiety czystości czy dojrzałości emocjonalnej(czyt. bez skakania z jednego na drugiego)?

Mam pełne prawo do tego.

@JUSTd0IT: ale co to znaczy "najlepszy/a"?

Możesz spotkać tylko jedną kobietę i z nią będziesz, mimo tego, że są inne z lepszymi perspektywami itd. ale obecna jest Ci w zupełności wystarczająca.

To, że człowiek również kieruje się hormonami, nie jest to aż tak
  • Odpowiedz