Wpis z mikrobloga

Ile czasu powinno zająć uruchamianie W10 na SSD od momentu wciśnięcia przycisku do pulpitu? U mnie jest to około 30 sekund a jak patrzę, jak niektórzy piszą o 10s to wydaje mi się to trochę nierealne.
Do momentu pojawienia się logo Windowsa mijają jakieś 23 sekundy, potem idzie już szybko.
Płyta główna: Asus Z170 Pro Gaming, dysk SSD GoodRam Iridium Pro + HDD
#komputery #pcmasterrace
  • 25
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: To nie ma nic do rzeczy, choćbym to odkopał i po stu latach. Liczy się meritum. Sranie w banie że wszystkim wam się włącza komputer w 10 sekund. 20-25 sekund to jest realny czas od włączenia do pulpitu na 90% komputerach a nie 10.
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: @eliot84: też tu trafiłem i odkopuje po 9 miesiącach bo może też ktoś trafi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Surface na ssd uruchamia mi się w 2 sekundy, wybudza z uśpienia od razu, problem jest ze sprzętem na HDD. Laptop nowszy od PC startuje w 3 minuty, PC za to w około minutę. Powód? Poza różnicami w sprzęcie największym winowajcami są:
Windows 10 +
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AshtarPL: 9 miesięcy... 4 rano... powiadomienie obudziło mnie ... ale wybaczę ci.
Kosz ssd 500gb to jakieś 200zl. Wrzuć czysta kopie systemu bez żadnych gówien.
Pamiętaj że ssd pomaga też w funkcjonowaniu systemu. Wiesz otwieranie aplikacji szybciej etc.
  • Odpowiedz