Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego większość #rozowepaski to babochłopy co nie potrafią się umalować, ubrać kobieco i dobrze o siebie zadbać? Nie wymaga to aż tak strasznej pracy, a efekt dużo daje. Zamiast tego równają do obślizgłych facetów, którzy raz na jakiś czas wyjdą z piwnicy i gubią się w społeczeństwie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego większość #rozowepaski to ...
źródło: comment_i5w7N186gmee6vQH36TAfnPoWCKtQi7D.jpg
  • 19
OdległaBarmanka: bo nie czują sie pewne swojej urody, świnka w sukience nie stanie się pięknością, i nie chodzi mi o wagę, osoba o brzydkiej twarzy w sukience i loczkach nie wygląda korzystnie
próbowałam kiedyś się wystroić i efekt mnie załamał

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania:
Różowe teraz mylą emanowanie zepsuciem i seksem z emanowaniem kobiecością. Wczoraj gdy szedłem przez miasto paląc fajkę, to 7/10 lasek pokazywało połowę dupska i spory dekolt. Wiesz, niby to fajne, niby to kręci, ale mnie to trochę gorszy i w życiu nie chciałbym mieć takiej dziewczyny. Bang'n'next
@AnonimoweMirkoWyznania: Yyy? Bardzo dużo widzę zadbanych dziewczyn na ulicach, ba często wręcz dochodzę do wniosku, że to przesadna dbałość. Osobiście nie czuję potrzeby odwalania się w szpilki czy też nakładania makijażu po drugiej nocce zarwanej nad projektem, więc zdarza mi się wyjść w ten sposób do ludzi. :) Bierz pod uwagę, że są osoby, które w ten sposób nie szukają atencji. Ja osobiście nie widzę w tym nic złego i uważam,