Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W tym poście nie będzie narzekania..no może trochę. Jestem w trakcie #studbaza i nie do końca czuje się przygotowany do wejścia na rynek pracy. Ale do rzeczy. Nie mam szczególnych zainteresowań, po prostu interesuje się tym co jest praktyczne (wtedy wiem, że warto się tego uczyć). Najważniejszą póki co rzeczą, którą mogę się nauczyć są języki i związane z nim kursy np ale co poza tym? Nie mam za bardzo pojęcia jak wejść na rynek pracy kiedyś, co umieć, by wyróżniać się od innych i nie skończyć ze średnią krajową..

#kiciochpyta #zalesie #kariera #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no właśnie: co studiujesz? Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że bardzo przydaje się znajomość języków obcych. Najlepiej dwóch albo trzech. Pod tym względem na pewno uda Ci się wyróżnić. Na pewno musisz być pracowity, sumienny i dokładny.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Dobrze, że się skupiasz na językach, ogarnij dwa języki obce na level hard, to praca się znajdzie. Oprócz tego może to takie gadanie, ale czytaj książki, staraj się rozwijać w wielu kierunkach, a gdy znajdziesz coś, co cię bardziej zainteresuje i poczujesz, że to może być pasja, to właduj w to 70% energii i pieniędzy. Mnie na studiach żaden wykładowca nie zaraził pasją, żaden mnie niczego dobrze nie nauczył i
  • Odpowiedz