Wpis z mikrobloga

@feuer: Ja mam ten problem że wszystko w filmach i grach po angielsku i polsku rozumiem świetnie, a i tak jeśli są wyświetlane napisy to odruchowo je czytam. Coraz bardziej staram się z tym walczyć, przez co komicznie patrzę na górę ekranu udając że dołu nie ma.
  • Odpowiedz
komentarz, że najlepiej oglądać film znając angielski, zilustrowany obrazkiem tego dumnego kolesia co kocha być biały

+1145


Zaraz, dla elity internetu znanie jednego, najpopularniejszego języka obcego który teraz jest tłuczony do głów od wczesnej podstawówki, którym jesteśmy na co dzień bombardowani, na tyle żeby zrozumieć o czym mówią ludziki w telewizorze to jest jakiś wygryw? To jest jakoś dużo? Tyle żeby się tym chwalić?
K.....5 - >komentarz, że najlepiej oglądać film znając angielski, zilustrowany obrazk...

źródło: comment_jmq9IJwduckkYos9n6Eav3icFpvE9BMc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kraker245: juz nie przesadzaj z tym tluczeniem od wczesnej podstawowki. mialem 90 % na maturze, prawie najlepszy w klasie i dalej #!$%@? obejrze bez napisow. trzeba samemu sie uczyc. polska szkola gowno naucza. a to, ze sie nie chce tu druga sprawa...
  • Odpowiedz
komentarz, że najlepiej oglądać film znając angielski, zilustrowany obrazkiem tego dumnego kolesia co kocha być biały

+1145


@Kraker245: Jeśli Cię to ciekawi ten koleś to John Smith. I naprawdę nie wiem co Ci tu nie pasuje, w internecie masz memy ze Stalinem, ISIS, Krzystofem Krawczykiem czy Andrzejem Dudą-do każdego mema można przywalić się o to że jest głupi. Wrzuciłem sobie obrazek z podspisem w dwie minuty bez żadnego zastanowienia i teraz nie wiem co ludziom nie pasuje xD

Zaraz, dla elity internetu znanie jednego, najpopularniejszego języka obcego który teraz jest tłuczony do głów od wczesnej podstawówki, którym jesteśmy na co dzień bombardowani, na tyle żeby zrozumieć o czym mówią ludziki w telewizorze to jest jakiś wygryw? To jest jakoś dużo? Tyle żeby się
  • Odpowiedz