Wpis z mikrobloga

@Takumi: I trudno kogokolwiek zachęcić patrząc na to że po 9 grach z serii zrobiła się z tego jedna wielka opera mydlana w której grasz tylko dlatego aby dowiedzieć się jakie dalsze losy są Twoich ulubionych postaci a nie rozprawy i ludzie zjedzą Cię jeżeli powiesz że ich ulubiona postać (czytaj Miles Edgeworth, wszyscy kochają Milesa Edgewortha, jeżeli nie lubisz Milesa Edgewortha to pewnie gwałcisz małe niemowlęta albo jesteś mną ALBO
@Takumi: Przez te całe oczekiwania na studia przez 3,5 dotychczasowego miesiąca wakacji przeszedłem dziesiątki gier i zaczynam powoli nimi żygać i z tego powodu radykalizują się moje poglądy na temat rynku gier wideo

Wiem że już raczej nikomu nie będę polecał Wii U, a PS4 jeszcze bardziej niż Wii U nie ma gier, więc jest jeszcze bardziej irrelevant

I co z tego że na Wii U
@joookub: No cóż, nie mam jak się ustosunkować bo nie dotknąłem żadnej konsoli od dobrych kilku lat, poza paroma rundkami Battlefronta na PS4. A Wii to w ogóle nawet nigdy na oczy nie widziałem, czy nie było na początku tak że Nintendo kompletnie olało Polszę i trzeba było ściągać gry zza granicy?

No i ogólnie dla mnie konsole to abominacja jakaś, wymówka żeby móc robić hostageware na jedną jedyną platformę (i
A Wii to w ogóle nawet nigdy na oczy nie widziałem, czy nie było na początku tak że Nintendo kompletnie olało Polszę i trzeba było ściągać gry zza granicy?


@Takumi: No teraz z Nintendo w Polsce coraz lepiej, szkoda tylko że z Nintendo na świecie coraz mocniej gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wymówka żeby móc robić hostageware na jedną jedyną platformę


No proszę, sądziłem że jestem w