Wpis z mikrobloga

@Takumi: No jakby było więcej to bym wrzucał, najprawilniejsza dziewczynka zaraz po Senjougaharze (ostatnio prawie nic), Rin Tohsace (ale same paskudne obrazki albo lewd obrazki) i Emie Skye (ale nikogo na Pixiv nie obchodzi Ace Attorney) (,)
  • Odpowiedz
@Takumi: I trudno kogokolwiek zachęcić patrząc na to że po 9 grach z serii zrobiła się z tego jedna wielka opera mydlana w której grasz tylko dlatego aby dowiedzieć się jakie dalsze losy są Twoich ulubionych postaci a nie rozprawy i ludzie zjedzą Cię jeżeli powiesz że ich ulubiona postać (czytaj Miles Edgeworth, wszyscy kochają Milesa Edgewortha, jeżeli nie lubisz Milesa Edgewortha to pewnie gwałcisz małe niemowlęta albo jesteś mną
  • Odpowiedz
@Takumi: Przez te całe oczekiwania na studia przez 3,5 dotychczasowego miesiąca wakacji przeszedłem dziesiątki gier i zaczynam powoli nimi żygać i z tego powodu radykalizują się moje poglądy na temat rynku gier wideo

Wiem że już raczej nikomu nie będę polecał Wii U, a PS4 jeszcze bardziej niż Wii U nie ma gier, więc jest jeszcze bardziej irrelevant

I co z tego że na Wii U jest Xenoblade X które jest w top5 moich gier wszech czasów, skoro nikomu tej gry nie polecę, bo emulator Wii U chodzi na razie jak drewno, a konsoli nikt nigdy nie miał? I ta gra pewnie nigdy nie pojawi się w żadnym rankingu top 10 gier wszech czasów, bo jest na konsoli której nikt nie ma i cierpi na limitacje sprzętowe, gdyby wyszła na takie PC/PS4 to zostałaby pewnie ogłoszona grą RPG roku nawet mimo tego że w tym samym roku wyszedł Wiedźmin 3, ale nieee, oczywiście musi wyjść na konsolę która jest całkowicie
  • Odpowiedz
@joookub: No cóż, nie mam jak się ustosunkować bo nie dotknąłem żadnej konsoli od dobrych kilku lat, poza paroma rundkami Battlefronta na PS4. A Wii to w ogóle nawet nigdy na oczy nie widziałem, czy nie było na początku tak że Nintendo kompletnie olało Polszę i trzeba było ściągać gry zza granicy?

No i ogólnie dla mnie konsole to abominacja jakaś, wymówka żeby móc robić hostageware na jedną jedyną platformę
  • Odpowiedz
A Wii to w ogóle nawet nigdy na oczy nie widziałem, czy nie było na początku tak że Nintendo kompletnie olało Polszę i trzeba było ściągać gry zza granicy?


@Takumi: No teraz z Nintendo w Polsce coraz lepiej, szkoda tylko że z Nintendo na świecie coraz mocniej gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

wymówka żeby móc robić
  • Odpowiedz
@joookub: No Kubuś, o ile Twoje marzenie jest na pewno piękne, to jednak takie czasy baterii są chyba kurde niemożliwe. Co chwilę się słyszy o nowych rewolucyjnych bateriach, a nikt nic jeszcze nie wprowadza (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Takumi: Kupiłem sobie trzy miesiące temu tablet 10" z Intelem x5 jakimś energooszczędnym na Windowsie 10, 4GB RAMu, 7h na baterii w grach, CS:GO chodzi na minimalnych w 30FPS, takie rzeczy już się dzieją, tylko fizycznych przycisków po bokach nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale da się na tym grać płynnie nawet bez klawiatury w japońskie czytanki, więc pozostało tylko czekać na porty czytanek takich
  • Odpowiedz