Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pawel_je: Zal to mi ludzi, ktorzy jako anonimy wylewaja swoje zale o kobietach pod anonimowymiwyznaniami.

Serio 90% z tego to belkot rozgoryczonych stulejek. Taka jest prawda.

Juz pomijam, ze jak jakas laska wrzuci fote/ktos wrzuci laske, ktora sie sexy ubrala. To jazda jak po dziwce.

A popatrzcie ile laseczki zbieraja plusow, ktore sa 'anonimowe' czyli foty z interentuf. Boli dupa przy tych pierwszych bo sa poza zasiegiem?
@pawel_je: dla mnie płacz, bo ktoś wrzucił do internetu fotke z łóżka jest szczytem przegrywu,
i rację ma @Nefcio właśnie przez takich przegrywów jak Ty, tagi takie jak #wykopgonewild nie mają szans powodzenia na tym portalu,
miło że analizujesz zdjęcie, ale w tle to nie telewizja, tylko youtube cicho leci w tle
@Diplo: i takich właśnie komentarzy spodziewałem się na tym portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vince87: Na "tym portalu" ? A ty kim jesteś? Jaki masz zawód? Ile masz lat? Bo założę się, że nie masz tu się czym pochwalić. Bo dla normalnej dorosłej osoby takie coś co #!$%@?łeś jest żenujące i nie do pomyślenia.
Ile masz lat?


@Diplo: masz w pierwszym wpisie?

Jaki masz zawód?


@Diplo: stanowisko inżynierskie, nieźle sobie radzę

Bo dla normalnej dorosłej osoby takie coś co #!$%@?łeś jest żenujące i nie do pomyślenia.


@Diplo: nie mierz wszystkich swoją miarą (i ewentualnie tego kolegi wyżej, co go dupsko piekło od rana)