Wpis z mikrobloga

Przeglądałem te overalle w fifie 17 i muszę przyznać że mam mieszane uczucia napewno cieszy że doceniono Marelka ale po #!$%@? ujmowali mu tego tempa ? Jak jest w formie to #!$%@? jak mały samochodzik moim zdaniem.

Pepson i Sergio będą najlepszą parą stoperów w Fifie 17 czyli tak samo jak w realu.

O ile z karty Lukity można być zadowolonym że go docenili i będzie najlepszym środkowym pomocnikiem w grze tak samo jak w rzeczywistości, to tempo Toniego dla mnie to jest jakaś porażka, trochę się boję że może być nieużyteczny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No i dla mnie to jest #!$%@? skandal że w 50 najlepszych piłkarzy nie ma Keylora Navasa a jakiś nołnejm Handanovic ma 87 overalla ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozostaje mieć nadzieję że najlepszy piłkarz jakiego nosiła ziemia będzie miał w końcu wyższy overall od karłowatego steryda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut #fifa17 #fifa16 #sport #mecz #pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona #fifa
  • 21
  • Odpowiedz
@CR7THEBEST4EVER: ale wiesz gimbie, że takie kompilacje można stworzyć w zasadzie dla każdego brakarza? To że się nie znasz na piłce i dla ciebie Handanovic to "no name" to nie znaczy że Navas jest najlepszym bramkarzem xD
  • Odpowiedz