Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. Jestem w związku małżeńskim na 4,5 lvl a sam na 33lvl
2. Wracamy z zakupów
3. Trzymam ją za dłoń a wdrugiej niosę torby
4. Mijam jakąś 20kte w tych szortach co widać posladki
5. Mimowolnie spojrzałem
6. Foch
7. Z tydzień nie pociupciam
8. Brak profitu, a po to ją obkupiłem, bo chciałem coś bardziej szalonego na tapczanie :C
9. Nie idzie wytłumaczyć, że po 4 latach moja miłość jest do niej coraz większa ale ciało się opatrzyło i to naturalna reakcja przy seksach raz na 1-2 tyg.

Małżeństwo to ciężka rzecz, ale polecam :)
A z ciekawości, u was też po ślubie 80% w klasycznej pozycji? Jeju, jak się napaliłem spróbować "na pająka" :D czy jak to tam zwał.

#gorzkiezale #seks #zwiazki #ladnapani

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po 4 latach to kiepsko, że Ci się opatrzyła... aczkolwiek też mogłaby wyluzować... pewnie sama patrzyła ( ͡º ͜ʖ͡º) bo jakby nie patrzyła, to skąd by wiedziała, że Ty patrzysz? Kobiety są straszne dla facetów nie wiem czemu. Naga skóra zawsze przykuwa wzrok, ja też się gapię, jak laski mają wywalone na wierz cycki i pupy a les nie jestem xD
  • Odpowiedz
9. Nie idzie wytłumaczyć, że po 4 latach moja miłość jest do niej coraz większa ale ciało się opatrzyło i to naturalna reakcja przy seksach raz na 1-2 tyg.


Mów jej takie rzeczy, ale potem nie dziw się jak będzie bolecnaboku bo zechce się poczuć atrakcyjna
  • Odpowiedz
@undertheskin: Ta.
Najlepiej zamknąć mordę i patrzeć jak się zatacza w fałdach.

Jeżeli facet mówi kobiecie, że jeszcze niedawno miała świetne i podniecające ciało a ona bierze sobie bolca na boku, to wartości odpadu to ona nie przekroczyła.

Dialog między ludźmi w związku nigdy nie był w pełni usłany w róże, miód i mleko. I nigdy nie będzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania daj spokój, obracasz się za młodszymi przy swojej żonie i próbujesz to zrzucić na to, że macie seksy raz na dwa tygodnie? Skoro masz problem z częstotliwością i jakością współżycia w Waszym związku to z nią o tym pogadaj, spróbujcie coś ustalić, poprawić, idźcie do seksuologa, cokolwiek. Ja rozumiem, że lubicie się obracać za fajnymi różowymi, ale nie jesteście zwierzętami, macie samokontrole, i przy swojej żonie mogłeś sobie odpuścić, choćby ze
  • Odpowiedz
@alicemeow: To prawda.

Ale napisał, że oglądnął się za dupeczką w jeansowych spodenkach pokazujące pośladki.

Czyli chodzi o krągłości.

Zresztą, tu zawsze chodzi o krągłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@TaoMachine: no jasne, że dwudziestolatka z ładnym tyłkiem na wierzchu zawsze będzie przykuwała męską uwagę, ale chodzi mi o to, że obracanie się za takimi, gdy żona idzie obok jest mega słabe
  • Odpowiedz
@alicemeow: No i tu się mylisz.

Każda zadbana kobieta będzie przykuwała męską uwagę bez względu na wiek.

Myślisz dlaczego chłopcy w liceum ślinią się za nauczycielkami z krągłościami mimo tego, że mają 30+?
Zamiast brać rówieśnicę, która jest w kategorii Tap Madl?

Jak żona dba o siebie a mąż nie jest impotentem to będzie ją zapinał dzień i noc bez względu czy są tam jakieś dwudziestki czy piętnastki.

( ͡°
  • Odpowiedz
@TaoMachine: > Każda zadbana kobieta będzie przykuwała męską uwagę bez względu na wiek.

już widzę jak ślinisz się na zadbaną 60tke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie, sens mojej wypowiedzi był inny, nie przerzucajmy odpowiedzialności na żonę za to, że on się obraca za 20tkami w szortach. Ja rozumiem, ze tak już macie, że jak idzie atrakcyjna dziewczyna, która w dodatku eksponuje ciało, to się w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ech chłopie, chłopie... ja się oglądam, moja się ogląda, jeszcze foty robi i mi pokazuje jakie fajne nogi i jakie spodenki miała laska i że ona też chce takie (i nogi i spodenki).
Inna sprawa, że moja akurat mi się nie opatrzyła, wręcz przeciwnie intensywnie przykuwa moją uwagę.

Nawet będąc fanatykiem wieży Eiffla można spojrzeć z uznaniem na Luwr.


@AnonimoweMirkoWyznania: pięknie powiedziane, ale do starych zabytków bym nie przyrównywał
  • Odpowiedz