Wpis z mikrobloga

moja współlokatorka #!$%@? się w swoim koledze z roku, cały czas sie tego wypierając, ale doszukując się w jego zachowaniu tego samego

kiedyś kazała mu do siebie nie pisać, bo musi się uczyć, ale założyła, że jednak będzie do niej pisał te smsy, on jednak przez dwa dni się nie odzywał co ja bardzo zdziwiło: "niby nie chciałam, żeby pisał, ale teraz jakoś tak dziwnie bez tych smsów, normalnie przez cały dzień coś pisał, nie wiedziałam, że mnie posłucha..."

zapytana wprost oczywiście się wypiera bo nie w jej typie, bo starszy, bo coś tam, ale z każdą pierdołą do niego leci, pisze z nim po nocach na fb itd

ciekawi mnie czy się kiedyś przyzna i czy rzeczywiście on też jest nią tak zainteresowany jak jej się wydaje

#babysajakiesinne #kobiecalogika #nikogotonieobchodzialesobienapisze #problemygimbazy
  • 15
@Tedohadoer: @variss:

widać, że coś jest na rzeczy

ja jak widzę, że chłopak "czegoś ode mnie chce" ale wiem, że nie ma na to żadnych szans to się od niego odcinam, a nie piszę całymi dniami i oczekuję pomocy w każdym najdrobniejszym problemie
@dzolll: A ten kolega z roku nie może zaprosić gdzieś tej twojej współlokatorki, tylko tak męczy dziewczę smsami? I on by sobie sytuację wyjaśnił, jak mu się dziewczyna podoba, wiedział by na czym stoi i czy jest jakaś iskra, czy nie ma i czas zmienić obiekt zainteresowania (łatwo powiedzieć). Dziewczyna zajęta jest?