Wpis z mikrobloga

@GregPelka: Czy trudno zostać weterynarzem ? Kiedy zacząleś coś działać w tym kierunku ? Od dziecka chciałeś nim być, i miałeś plan czy tak na spontanie, aa zostane wetem i poszedłeś na jakieś szkolenia ?
  • Odpowiedz
@paramedic44: A mnie #!$%@? twoja ignorancja.. nie każdy idzie na studia a też chce mieć jakiś zawód i nie może już iść na studia.. to co robi.. idzie na szkolenia czy to w technikum czy inne.
  • Odpowiedz
@r5678: stary.
Ale wiedza o tym jak zdobywa się wykształcenie w kierunku najbardziej znanych zawodów to jest poziom gimbazy.

Weterynarz to nie jest jakiś nowy twór pt. " specjalista ds. coachingu i masturbacji korporacyjnej".

Rozumiem gdybyś się zapytał jak zostać specjalistą BHP albo coś w tym stylu ale nie #!$%@? w jednym z najstarszych zawodów o_O
  • Odpowiedz
@paramedic44: Ale nie zawsze ktoś zdobywa wykształcenie normalną drogą.. że planuje zostnie wetem, idzie na studia itd.. niektórzy nie mogli iść na studia i potem też są różne szkoły gdzie można po nich zostać wetem.. więc logiczne dla mnie jest to nazwać szkoleniem. I nie nie znam drabinki alternatywnych sposobów zdobywania zawodów, nie uczyli mnie o tym w szkole, zwłaszcza że wtedy wielu z nich jeszcze nie było, stąd uproszczenie ze
  • Odpowiedz