Wpis z mikrobloga

@Ofacet: oj tam, grałem 1h. I nadal gram, bo coś trudno wbić na serwery. Może w najbliższym czasie coś więcej napiszę nt. BF1.

Grafa jest piękna, ale reszta? Interfejs jak w BF Hardline. Brak klimatu I WŚ. To wszystko takie samo, to wszystko odtwórcze. No niestety. Nie wiem co tu jeszcze na szybko można napisać. Ot, kolejna strzelanka sieciowa.
Dla mnie zachwytu nie ma.
@LaPetit: Moim zdaniem nie ma co oceniać klimatu na ten moment, dali akurat słabą mapę, bo pustynia nie oddaje zbyt dobrze klimatu IWW, jednak w pełnej wersji tych map będzie więcej i raczej będą one bliższe I wojnie niż pustynia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LaPetit: jazda koniem to porażka. Też czuję brak BF'a w BF'ie. Jak opisałeś to trochę HARDLINE bądź ludzie z Hardline przeszli na bf1 co spowodowało taki typ rozgrywki. Nie uświadczyłem czegoś co nazywa się TP na rushu, a szkoda. Znów największym powodzeniem w drużynie broniącej cieszyli się snajperzy = pewna przegrana. Co do rozwiniętej walki w ręcz to jej nie uświadczyłem jak narazie. Jestem dość sceptycznie nastawiony do zakupu, wszystko właśnie