Wpis z mikrobloga

Wtorek w Kąciku:

- proste
- informacje
- sportowe

Obserwuj #kacik
Śledź na Twitterze
Polub na Facebooku

#pilkanozna

Kamil Grosicki podpisze kontrakt z Burnley FC

- Burnley FC to beniaminek Premier League. W ubiegłym sezonie triufmował w Championship (II poziom w Anglii)

- Grosicki podpisze trzyletnią umowę. Anglicy zapłacą za niego 8 milionów euro


Miroslav Radović w Legii Warszawa

- Według nieoficjalnych informacji Legia zapłaciła za niego 100 tysięcy euro

- Ostatnio reprezentował barwy Partizanu Belgrad dla którego w 18 meczach zdobył 4 bramki


Igor Lewczuk w Girondins Bordeaux

- Francuzi zapłacą za niego milion euro

- Obrońca trafił do Legii w lipcu 2014 roku. W 85 meczach zdobył 4 bramki i zaliczył 3 asysty

Nenad Bjelica trenerem Lecha Poznań

- Bjelica podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Na stanowisku zastąpił Jana Urbana

- W trakcie piłkarskiej kariery grał na pozycji ofensywnego pomocnika m.in. w barwach hiszpańskich Realu Betis Sevilla i Las Palmas oraz w niemieckim Kaiserslautern

Łukasz Sekulski w Turbokozaku (wideo)

- Jego macierzystym klubem jest Jagiellonia Białystok. Wcześniej grał m.in. w Stali Stalowa Wola, Wiśle Płock i Rakowie Częstochowa

- W Turbokozaku bardzo pomógł mu jeden z trenerów

Jakub Czerwiński podpisze kontrakt z Legią Warszawa

- Czerwiński podpisze czteroletnią umowę

- Legia uruchomiła klauzulę wykupu zawodnika, która wynosiła pół miliona euro

Waleri Kazaiszwili wypożyczony do Legii Warszawa

- Na boisku może występować zarówno na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika, jak i na skrzydle oraz jako wysunięty napastnik

- Kazaiszwili występuje w reprezentacji Gruzji, która w minionych eliminacjach mistrzostw Europy rywalizowała w jednej grupie z Polską

Paweł Wszołek wypożyczony do Queens Park Rangers

- Queens Park Rangers to 12. zespół Championship (II poziom w Anglii)

- Barwy tego klubu reprezentują także 25-letni pomocnik Ariel Borysiuk i 17-letni bramkarz Marcin Brzozowski

Piotr Malarczyk w Cracovii

- Od sierpnia 2015 roku był związany z Ipswich Town, dla którego przez ten czas wystąpił w 6 spotkaniach

- Bardzo cieszę się z transferu do Cracovii. To duży krok do przodu w mojej karierze - mówi Malarczyk

Eduards Visnakovs wypożyczony do Ruchu Chorzów

- Dla Łotysza to powrót do Chorzowa. W sierpniu 2014 roku przeniósł się z Ruchu do belgijskiego KVC Westerlo za pół miliona euro

- Przez ten czas Visnakovs rozegrał 18 spotkań w których zdobył 4 bramki i zaliczył asystę

Michał Mak wypożyczony do Arminii Bielefeld

- Mak trafił do Gdańska w lipcu 2015 roku. Przez ten czas rozegrał 26 spotkań w których zdobył 7 bramek i zaliczył 2 asysty

- Arminia to 12. zespół minionego sezonu 2.Bundesligi (II poziom w Niemczech)

Nespor: Chciał mnie Lech, ale kontakt się urwał

- Interesowali się mną przedstawiciele Lecha. Nawet z nimi dość konkretnie rozmawiałem o warunkach mojego przejścia do Poznania. Jednak nagle kontakt się urwał, do dziś nie wiem, dlaczego

- Szefowie Zagłębia byli bardziej zdeterminowani, żeby podpisać ze mną kontrakt. Teraz cieszę się, że tu jestem. Widzę, że mam dobre warunki do pracy i rozwoju

Jiri Necek zwolniony z Piasta Gliwice

- Umówiliśmy się z zarządem klubu, że pierwszym trenerem będę dwa miesiące. Potem ocenimy wyniki i podejmiemy decyzję, co dalej - mówił pod koniec lipca Necek

- Niestety nawet ten krótki termin nie został dotrzymany

Daniel Łukasik wypożyczony do SV Sandhausen

- Łukasik został wypożyczony do końca sezonu. Umowa zawiera opcję wykupu zawodnika

- Innym piłkarzem tego klubu jest Jakub Kosecki

Na potwierdzenie czekają:

- Szymon Lewicki w Podbeskidziu

- Adam Buksa w Zagłębiu Lubin

#siatkowka

Ranking FIVB. Polska wiceliderem

- Polacy zachowali wysoką pozycję mimo "zaledwie" ćwierćfinału Igrzysk Olimpijskich

- Reprezentacja kobiet spadła o jedną pozycję i zajmuje 22. miejsce

#mma

Marcin Held w UFC

- Held jest obecnie najzdolniejszym Polakiem w MMA

- W światowym rankingu wagi lekkiej zajmuje 18. miejsce, 3. wśród Europejczyków

KSW 36. Gamrot - Gomes

- Gomes jest zwycięzca turnieju Aspera FC: Road to KSW, w którym to triumfator w ramach nagrody, otrzymał kontrakt z KSW

- Brazylijczyk zaprezentował się z na tyle dobrej strony, że stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa wagi lekkiej

#ciekawostki

Ej, zaglądasz do Kącika?

  • Tak, codziennie 22.5% (9)
  • Od czasu do czasu 15.0% (6)
  • Jestem leniwy, czytam tylko na mirko 35.0% (14)
  • Co to jest Kącik? 27.5% (11)

Oddanych głosów: 40