Wpis z mikrobloga

13 - 5 = 8

Skoro aż tak boli cię dupka to powiedz swojemu koledze żeby cie pomasował od środka. - @adams1221

dupa jest od srania , akcja bardzo potrzebna,bo wam się ,homosie, już w bańkach przewraca od tego równouprawnienia i tolerancji - @Kick_Ass

Homoseksualizm przede wszystkim szkodzi dupie ... - @boromeusz

Nie wmówicie społeczeństwu, że dwóch facetów walących się w dupsko to coś normalnego - @Basiura89

Po cholerę się afiszują, że walą się w dupy? - @zett93


Czyli dawka fantazji prawaków z ostatnich kilku godzin. Pewnie to i tak nie wszystko :>
#stuprawakowinteresujacychsiedupamigejow #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #neuropa
  • 46
@artpop: Byłem kiedyś na forum dla prawaków, z wierzchu niby zwykłe forum, tylko, że dla prawaków (szkalowali Żydów, obcokrajowców, lgbt, standard), a po napisaniu 15 postów=weryfikacji xD zyskiwało się dostęp do ukrytych działów. 95% całej treści to były przechwałki kogo dupa bardziej boli po wczorajszym wieczorze, jakieś filmy ich produkcji, no nie spodziewałem się. Jeszcze się umawiali, co mówić jeżeli ktos w internetach wspomni coś o homoseksualizmie i dokładnie takie teksty
@artpop: Byłem kiedyś na forum dla prawaków, z wierzchu niby zwykłe forum, tylko, że dla prawaków (szkalowali Żydów, obcokrajowców, lgbt, standard), a po napisaniu 15 postów=weryfikacji xD zyskiwało się dostęp do ukrytych działów. 95% całej treści to były przechwałki kogo dupa bardziej boli po wczorajszym wieczorze, jakieś filmy ich produkcji, no nie spodziewałem się. Jeszcze się umawiali, co mówić jeżeli ktos w internetach wspomni coś o homoseksualizmie i dokładnie takie teksty
Pobierz P.....i - > @artpop: Byłem kiedyś na forum dla prawaków, z wierzchu niby zwykłe forum...
źródło: comment_KBSF3ZvMu2UCBbVfsFETBkXR4wWqMt3k.jpg