Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje, że każda kolejna część bfa nie robi szału w porównaniu do kolejnych części ? Pamiętam jak zacząłem grać w BF3 to miałem taki efekt wooo jaka grafika, zajebiste mapy itd. Z każdym kolejnym bfem nie widzę jakiejś wielkiej poprawy grafiki bo w 2/3 już była zajebista. W ogóle większość map z podstawki bardzo mi się podobała ( metro, bazar, kanały, sekwana na rush). Akurat ja preferuję rush, po prostu rozrywka jest bardziej dynamiczna, więcej graczy w danym mijescu a nie jak w conqueście, że czasem ciężko kogoś spotkać. Akurat ja wolę bardziej zamknięte mapy. Pograłem chwilę w bf4 i mnie momentalnei od niego odrzuciło. Te mapy, że masz kilka wieżowców i w każdym możesz kampić meeh albo jakieś wielkie mapy jak w bf3 w armored warfare, które w ogóle mi się nie podobały.

TL:DR Podsumowując mój wywód czy tylko mi bf3 podoba się najbardziej ?
#pcmasterrace #battlefield #bf1 #bf3 #bf4
  • 11
@jamiemonovitz Mirasie, mam przegrane 6 h w becie, i juz wiem ze kupie tą gre bo widac postęp i idealnie trafia w zapotrzebowanie na 1 lub drugą wojne światową. Jestem fanem starych CoDów wiec mnie kupiła juz na starcie. Dachy i kampy były w 3 czy nawet w 2 wiec to raczej ty masz słabe pojecie o czym piszesz. poza tym ocenianie gry w fazie beta na jednej dostępnej mapce to skrajny
@Mysciak: Mnie też bf3 podoba się bardziej. Ba, po zagraniu kilku rundek w bf1 (i znudzeniu się jakimś sposobem)z tym większą uciechą wróciłem na Demawend. Po prostu bf3 jest znacznie bardziej grywalny. Nie tak casualowy i jednocześnie wciąż dobrze wyglądający. No i broń ma jakiś feeling, a nie jak w bf4 gdzie się strzela chyba z ASG.
@jamiemonovitz: Poddaj battleloga mistrzu i udowodnij że to twoje konto. Swoją drogą jeśli te 2 k to prawda to strasznie długo Ci to zajęło by stwierdzić jak #!$%@?ą grą jest bf4 ;D
Po za tym w czym problem w byciu fanem pierwszych CoDów, gdzie w tamtym czasie battlefieldy nie miały startu??
@mamrotekk: Proszę. Bycie fanem coda nie jest problemem, problemem jest to, że BF staje się pulpą łatwą do przegryzienia dla graczy, którzy nigdy nie mieli styczności z serią. BF4 nie był #!$%@?, zauważ że do tej pory w czwórkę gra ponad 100k ludzi na wszystkich platformach. To, co zniszczyło tą grę, to całkowite #!$%@? balansu na linii piechota- pojazdy, bo w końcu nubki muszą się jakoś wyżyć na tych, którzy potrafią
@jamiemonovitz: No i trochę ściemniłeś bo w bf3 nie masz nawet 1 k... a gdy chce pograć z DLC to kupuję premkę, a nie bf4 ( ͡° ͜ʖ ͡°). mi wystarczyło 15 h by stwierdzić że 4 to odbrzewany kotlet który nic kompetnie nie zmienia, a jedynie niszczy miłe wspomnienia z 3 . to ze w bf 3,5 gra 100k to nie jest żaden argument. Widzę że
@jamiemonovitz: W jednym masz rację, ale w drugim nie. Bardzo dobrze że SRAW został znerfiony bo całkowicie niszczył balans. Ja rozumiem, wyrzutnia pocisków kierowanych laserowo, ale do ciężkiej dupy, to jest broń przeciwko pojazdom lądowym! Możliwość kierowania pociskiem przez dobre kilka km i dogonienia lecącego samolotu albo śmigłowca, to jest żart.
Żartem jest generalnie balans w tej grze i czas potrzebny do zabicia. Broń ręczna sprawia wrażenie ASG, pojazdy tak samo.
@mamrotekk: Trochę mnie poniosło, fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na ps3 i pc wychodzi 1.5k h w BF3. 100k w BF4 graczy to żaden argument? Heh. 16k peak w BF3 i 20k w BFH wczoraj. BF4 jest jak dziecko z downem- w sumie niedorobione, ale kochasz jak swoje. Serwerów nie brakuje, jedynie napływ nowego narybka popsuł grę. Co do wyglądu BF1- nie muszę mieć kontaktu ze