Wpis z mikrobloga

@pioterhiszpann: Na badania mp musisz miec skierowanie od pracodawcy, na nim zaznaczone sa czynniki szkodliwe na ktore bedziesz narazony na ich podstawie w przychodni jestes umawiany, zawsze jest lekarz orzecznik a poza tym moze byc wszystko od okulisty po badania krwi i rtg.
@pioterhiszpann: No i to jest temat rzeka. Zależy czy to WOMP (Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy) czy jakaś prywatna przychodnia typu Luxmed. Robiłem badana wiele razy zarówno w jednym jak i w drugim. Raz udawało się wyjść po 2 godzinach innym razem cały dzień.
Wszystko zależy od badań i kolejek ostatnio musiałem robić, cukier (czas zależy czy glukometr czy krew z żyły i cała morfologia), okulista, neurolog. Do tego prowadzenie samochodu służbowego
@pioterhiszpann: Ja byłem wczoraj... dostałem okulistę na za tydzień... co prawda praca przy komputerze ponad 4h i "wymuszona pozycja ciała". Do tego miałem jeszcze prześwietlenie płuc. Tak, do pracy przy komputerze prześwietlenie... A myślałem, że dzisiaj (ew. jutro) podpiszę umowę i zacznę pracę... Eh.