Wpis z mikrobloga

Od wczoraj gram w bf1 i dziwi mnie jedna kwestia. Gra działa płynnie over 100fps here, ale niestety po około 15 minutach zabawy gra zaczyna przycinać. 8GB ramu używane w 99% i wtedy się dzieją te cuda. Dziwi mnie jednak, że znajomy takich problemów nie ma przy takiej samej ilości pamięci. Też macie podobne dolegliwość, czy każdy na 16GB śmiga?
#battlefield1 #pytanie
  • 10
@Schabowy565: wszyscy to mają, a ci którzy tego nie mają to kłamcy albo po prostu nie ogarniają że im przycina.
Gra ma problemy z wyciekami pamięci, nie ważne czy masz 8/16/32gb i tak po paru rundach zacznie ci lagować, a w końcu wywali cie do pulpitu z informacją o braku pamięci i żebyś wyłączyć program Battlefield 1.

Co prawda jeśli u ciebie dzieje się to tak szybko to jednak coś nie
@Grigorian: no to fajnie, napisałem przecież że mi zaczyna lagować po 2 rundach innym po więcej. Na reddcie/forach ea mnóstwo ludzi ma ten sam problem. Ustawienia są w opcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba dać na advanced
@sunsu-sun: Założyłem szacunkowo 15 minut, ale to odzwierciedlenie przegrania całej mapy i po ładowaniu następnej rundy pamięć się zapełnia. Jakby nie zrzucało pamięci z mapy po przegranej rundzie, a tylko dopisywało kolejny raz i tak w kółko i faktycznie po trzech rundach zwiechy są już tragiczne