Wpis z mikrobloga

Mireczki, dealextreme, a dokładnie ich magazyn EU, to legitny sklep, czy coś w stylu aliexpress? Towar oryginalny, czy można trafić na fake?
Planuję zakup XIAOMI DVR: http://eud.dx.com/product/xiaomi-yi-ada-syouth-version-2-7-1296p-car-dvr-recorder-grey-844433426
Może ktoś wie czym się różni wersja youth z linku powyżej od: http://eud.dx.com/product/xiaomi-yi-2-7-1296p-a12-adas-wi-fi-car-dvr-recorder-grey-844428198 (inne ładowarki według opisu, ale czy coś więcej poprawili??)
Na DX wychodzi chyba najlepsza cena (łącznie z ubezpieczeniem od opłat) w porównaniu z #aliexpress #gearbest #banggood
  • 15
Podpowiadam, że w tej cenie kamerką ma tylko język chiński, aczkolwiek dosyć łatwo można wrzucić angielski software - jest poradnik na Youtube.
Jak chcesz jeszcze uciąć kilka dyszek z ceny to kup na gearbescie - około 54 dolarów
Walcie do mnie. Jestem ekspertem.


@WitekPLKiller:

OKi.

Bzdura prawda. Paczka jest tak mała i lekka, że bezproblemowo przechodzi przez urząd celny.

Bez znaczenia, czy leci przesyłką rejestrowaną, czy nierejestrowaną.


@WitekPLKiller:

Czyli dasz gwarancje (innymi slowy oplacisz z wlasnej kieszeni VAT i oplaty dodatkowe) jak jednak przesylke wylapia celnicy i nalicza stosowne podatki?

Czy moze jednak jestes tylko wyszczekany, bo nie o twoja kase chodzi?
@WitekPLKiller
@MichalQ20
@Radosny001

Do you have warehouse in EU?

There is no EU Warehouse, we send EU DIRECT goods from world factory to EU, and have cooperation withNetherland's Post Company to make faster delivery.

Do we need to pay extra VAT or duty for EU direct parcels?

We will separate your parcels and arrange the delivery. In normal you will not be afraid to bear the European import duty. If you are
@MichalQ20: @WitekPLKiller: Właśnie dzisiaj na gearbest była po 55$ (teraz 67$), ale wyprzedaż się skończyła wcześniej... Z punktami które mam akurat wychodziła 50 $
Kilka lat temu kupowało się na dx, ale słuch jakoś po nim zaginął. Jeszcze jakieś kupony wpadły na dx i kamerka wychodzi ze wszystkim około 200 zł, tylko czy oryginał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Radosny001
@sylwek2k
@leszek_SK
Chyba jasne, że nie oddam Ci kasy za takie coś, ale jak już mówiłem. Zamawiałem 2x Xiaomi Yi i 2x Xiaomi Dash Cam.
Jeżeli nie będziesz dokładać żadnych dupereli typu dodatkowa bateria, etui, karta pamięci to szanse na Vat są bliskie zeru że względu na sam rozmiar paczuszki.
Z własnego doświadczenia zauważyłem, że przesyłki są zatrzymywane głównie z dwóch powodów:
1. Masa paczki przekracza 1 kilogram
2. Na zdjęciu
@OloF1: mam zwykła yi ktora w zastępstwie uszkodzonego dvr strasznie się grzeje. Kamerki sportowej więc nie potrzebuje, szukam typowego dvr :p. Na gearbest znalazłem kupony zbliżające cenę xiaomi o 10%, ale wtedy nie wchodzą punkty. Na tą Twoja kamerkę kupon pewnie też zadziała
@WitekPLKiller:

Po raz kolejny, skoro szanse na zalapanie sie na VAT sa bliskie zeru /wg ciebie/ to czemu nie podniosles rekawicy ktora ci rzucilem i jednak nie zaryzykujesz zaplaty podatku jak wystapi jednak sytuacja, gdzie ten podatek nalicza?

Przeciez sam twierdzisz, ze go nie nalicza...