Wpis z mikrobloga

Mireczki obserwujący #piesiozdrowieje
Dzisiaj mieliśmy kolejną wizytę kontrolną - póki co wszystko goi się świetnie, jedynie jako że nowy opatrunek jest trochę masywniejszy od poprzedniego to w jednym miejscu zaczęło pojawiać się obtarcie i trzeba będzie to miejsce kontrolować. Poza tym ten pies to uosobienie spokoju, kompletnie nie protestuje przy zakładaniu kołnierza i zaakceptował to że musi go nosić. Większym problemem jest to że póki co zaakceptował go wyłącznie jeden z moich psów, drugi jest obrażony na całego, ma ktoś rady jak socjalizować ze sobą dwóch samców?
Na zakończenie małe zdjęcie z patrolowania ogrodu :D
p.....i - Mireczki obserwujący #piesiozdrowieje 
Dzisiaj mieliśmy kolejną wizytę kon...

źródło: comment_4lIpkItNnHhUgtdEKrPvQzeol5cAcoXb.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@rozowepasserati: udało mi się przekupić ojca który najbardziej oponował - dostał automatyczny odkurzacz więc problem sierści na którą narzekał się rozwiązuje :D Ale nieoczekiwanie pojawił się problem ze strony drugiego psa który zaczął wariować z zazdrości...
  • Odpowiedz
@pawel_niki: ale super!! Coś mi sie wydaje, że nigdzie mu nie będzie tak dobrze jak u Was ;)) A co do drugiego psiaka, to u mnie było tak samo na początku- starszy nie chciał zaakceptować nowego a teraz jak jest burza, to nawet i do tego samego kojca sie pchają bo im razem raźniej:DD
  • Odpowiedz
@pawel_niki: śledzę wątek od początku.Zajebiście,że bierzesz pod uwagę aby psisko zostało u Was na stałe.Jakbyś kiedyś nie miał z kim iść na piwo to zapraszam oczywiście ja stawiam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
udało mi się przekupić ojca który najbardziej oponował - dostał automatyczny odkurzacz więc problem sierści na którą narzekał się rozwiązuje


@pawel_niki: Nie rozumiem, mając dwa kudłate psy, problemem byłby trzeci z powodu sierści?
  • Odpowiedz
@pawel_niki: Z czasem pewnie sytuacja przycichnie, stary pies jest zazdrosny, musisz mu pokazać, że nowy pies nie jest dla niego zagrożeniem, że nie straci Twojej uwagi. Mieliśmy taką sytuację z kotami, poświęcaliśmy staremu sporo uwagi kiedy w pobliżu pojawiał się nowy, żeby stary skojarzył obecność nowego z czymś przyjemnym, pomogło.
  • Odpowiedz